Kuchyňské spotřebiče vysoké kvality
navržené a sestrojené pro Vás v Austrálii
 
  

Webová stránka: www.food4health.com
Facebook: huntergathererhealthnut
Mobil: 0431252585

Recenze mixérů:

Zdravím ty, co mě neznají. Jmenuji se Samantha Baird a jsem majitelka Food for thought. Lidé se mě neustále ptají, který mixér jsem si vybrala, proto mě napadlo, že bych mohla své myšlenky sepsat a podělit se o ně.

Jelikož jsem food coach (něco jako potravinová trenérka) neustále pracuji na ukázkách přípravy potravin pro domácí i pracovní využití. Řekněme, že mé mixéry se pořádně využívají i několikrát denně. Letos jsem si vyzkoušela několik z těchto nelaciných spotřebičů. Zde můj přehled:

Jedním z mých prvních mixérů je Breville - někdy svou úlohu zvládal. Zjistila jsem, že když jsem do něj dala základní kombinaci banánu a rýžového mléka s kouskem medu, zvládl to fajn. Jakmile jsem přidala zeleninu anebo datle, směs začala být hrudkovitá :( Jestli milujete jemné smoothie jako já, pak jsou hrudky nepřípustné. Když jsem přidala led, mixér selhal, jedno prudké otočení a konec.

Philips 1000W Compact 3-in-1 Setup 3.4L Bowl Food Processor. Možnost za nižší cenu, komponent ke zpracování potravin v tomto mixéru je dobrý. Nicméně ani tento mixér nezvládne zpracovat led a má potíže připravit jemný smoothie. Většinu úloh pro vysokorychlostní mixér nedokáže splnit.

Breville - All in One. Toto malé zařízení miluji, i když se nejedná o mixér - jde spíš o mini nástroj na zpracování potravin a tyčový mixér. Jeho použití je rychlé a snadné a i nyní ho někdy používám k přípravě bramborové kaše anebo k rychlé přípravě tykvové polévky, zatím co je ještě stále v hrnci. Není moc výkonný, proto ho rozhodně nemůžete použít na zelený smoothie, ořechové máslo, ořechové mléko a tak dále.

Můj další drahý nákup byl Vita Easy. Díky ceně $799.00 je docela drahý, což byl první zádrhel. Tento stroj vypadá docela stejně jako Vitamix, proto jsem se rozhodla, že investice zřejmě bude hoden. Reklamy Vita Easy uvádějí, že do něj můžete vložit celé potraviny a rozmixovat je. Také se uvádí, že svede většinu úloh pro vysokorychlostní mixér. Začalo se zdát, že jde o hodně dobrý a výkonný stroj. Po jistém čase však již nebyl tolik účinný a po několika týdnech se jasně projevil chybějící spínač pro přetížení. Mixér se přehřál a odpálil pojistky, a proto zůstal nepoužitelný. Naneštěstí potom, co jsem mixér vrátila, a byl mi třikrát vyměněn, jsem se rozhodla, že nesplňuje moje očekávání, protože nedokázal zvládat pravidelné úlohy, které jsem potřebovala. Po třetí výměně mi tým podpory společnosti Vita Easy oznámil, že chyba může být způsobená uživatelem a ne zařízením a znovu mi ho už nevyměnil. Bylo na čase najít lepší alternativu se skvělými služby pro zákazníky, které by podporovali efektivní výrobek.

Přistupte k mixéru Optimum od společnosti Froothie. Můj nový favorit je Optimum 9400 - tento mixér za hodně dostupnou cenu splňuje mé požadavky. Miluji ho. Mixér stál méně než $500 a skutečnost, že jde o společnost vlastněnou a řízenou v Austrálii jsem brala jako bonus navíc. Když připravuji zelený smoothie, mohu si byt jistá, že pokaždé bude dokonale jemný. Vložím do něj mrkev, řepu, cuketu, zeleninu a led a bez starostí je zmixuji. Také jsem pomocí něj připravila horké polévky, kokosové a proteinové kuličky, ořechové máslo a mléko - tento stroj to svede všechno. Od horké polévky až po zmražený sorbet - včetně všeho mezi tím. Co se mi navíc opravdu líbí, je možnost zakoupit si prodlouženou záruku. Je vybaven nouzovým vypínačem/vypínačem proti přetížení, takže už víc nehrozí, že mixér odpálím :) Když jsem si tyto mixéry objednala, služby zákazníkům byly skvělé - tým si opravdu pospíšil, aby mi expresně doručil mou objednávku včas na událost, následně mi poskytoval nepřetržitou podporu a vynikající služby při každém mém dotazu. Se svou volbou ani nemohu být spokojenější a tento mixér vysoce doporučuji pro domácí i komerční použití. Je POVINNÁ koupě!

Jestli máte jakékoliv otázky, prosím neváhejte mě kontaktovat

 

Samantha Baird

Hrdí operátoři řady spotřebičů Optimum v České republice

PayPal Logo

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registrační číslo : NL 824103099B01
  Zákaznický servis : [email protected]
  telefonní číslo : 228880081

INSTAGRAM