Kuchyňské spotřebiče vysoké kvality
navržené a sestrojené pro Vás v Austrálii
 
  

VIBROFIT 3D – POKROČÍLÉ MULTI ÚČINNÉ VIBRAČNÍ FITNESS DESKY

 

HORIZONTální a oscilační technologie použÍVANÁ nasA, nemocniCEMI a fitness centry

 

VibroFit 3D nabízí jak hlavní, tak i horizontální vibrace. Studie  publikovaná v časopise Physical Therapy Science (Věda o fyzické terapii) ukázala, že horizontální vibrace zlepšuje rovnováhu a strach z pádů u starších jedinců. Horizontální vibrace je také používána v nemocnicích a fitness centrech, aby starším lidem pomohla zlepšit sílu a rovnováhu těla, včetně pacientů s hemiplegií (paralýza jedné strany těla). Vzhledem k doprovodným účinkům vibračního tréninku, jako je snížení tělesné váhy, mohou být také částečně zlepšeny nemoci jako je diabetes a kardiovaskulární onemocnění u starších lidí, pokud je přístroj používán dlouhodobě.

Vibrační technologie je po století známá vědecká aplikace v oblasti zdraví a wellness. Prvně použita v ruském vesmírném program a později zpopularizována NASA, vibrace celého těla (WBV) je to, co astronautům umožňuje zabránit ztrátě svalů a hustoty kostí v prostředí s nulovou gravitací, pokud jsou v omezeném prosotru bez pohybu po delší dobu.


ZDRAVOTNÍ ÚČINKY PROKÁZANÉ VÝZKUMY"Celotělová vibrace může být stejně účinná jako pravidelné cvičení"

“Naše studie je první, která prokazuje, že vibrace celého těla mohou být stejně efektivní jako cvičení v boji proti některým negativním vlivům obesity a cukrovky” Meghan E. McGee-Lawrence, PhD, Augusta Universita

Zjištění naznačují, že WBV může být užitečnou doplňkovou terapií v boji proti metabolickým disfunkcím u některých jednotlivců s chorobnou obesitou.

Výsledky prokázaly, že obě frekvence dosáhly značného zlepšení krevního oběhu během prvních 4 minut vibrací.

Závěry naznačují, že vibrační cvičení jsou pomáhají pacientům trpícím diabetem tím, že zlepšují oběh krve, pomáhají kontrolovat tělesnou hmotnost a snižují riziko obezity.

Závěry naznačovaly, že tato zvýšená svalová aktivita vedla ke zlepšení hustoty kostí v bederní páteři u žen po menopauze.


VIBROFIT 3D – POKROČÍLÉ MULTI ÚČINNÉ VIBRAČNÍ FITNESS DESKY

běžná
cena: 15 319 Kč

VIBROFIT 3D ZAHRNUJE:

 • 30ti denní záruku vrácení peněz
 • Odolné pásy
 • Dálkové ovládání
 • Návod k použití

 

NÍŽE JE FAKTICKÉ SROVNÁNÍ MEZI:

  Vibrofit 3D   Vibroslim Radial 3D

Max. výkon motoru:
 
350W + 350W
 
200W + 200W

Rozsah rychlosti (každý modul):
 
1-99
 
1-20

Počet přednastavených programů (hlavní):
 
5
 
1

Počet přednastavených programů (horizontální):
 
5
 
1

Počet přednastavených programů (3D):
 
5
 
1

Manuální program:
 
Ano
 
Ano

Frekvence vibrací:
 
4-15Hz (horizontální),
4-15Hz (hlavní)
 
5-10Hz

Váha produktu:
 
21kg
 
22kg

Záruka:
 
4 roky domácí
 
3 roky
Max. výkon motoru (horizontální): 350W
Max. výkon motoru (hlavní): 350W
Hodnocený výkon: 300W
Rozsah rychlosti: 1-99
Počet přednastavených programů (hlavní): 5
Počet přednastavených programů (horizontální): 5
Počet přednastavených programů (3D): 5
Amplituda (horizontální): 1-13mm
Amplitude (hlavní): 1-18mm
Frekvence (horizontální): 4-15Hz
Frekvence (hlavní): 4-15Hz
Časovač: 1-10 minuty
Váha produktu: Oscilační, horizontální, 3D
Ovládací panel: Digitální display a ovládání stiskem tlačítka
Maximální váha uživatele: 120kg
Rozměry produktu:  80x45x15cm
Váha produktu: 21kg

3D Vibrace: zvyšuje efekt kontrakce svalů

Trojrozměrné (3D) vibrace vyvolává mnohem pestřejší svalové kontrakce při vyšší intenzitě a rozsahu, čímž napomáhá k dosažení lepších výsledků v kratším časovém horizontu.

Kompaktní: snadné skladování a sestavení doma

Na rozdíl od jiných konvenkčních přístrojů ke cvičení, má VibroFit 3D tenký a obdelníkový tvar, který se snadno skládá a skladuje, což Vám umožní procvičit si celé tělo u Vás doma.

Zpevňuje, tvaruje a pálí tuky

Jednoduché polohy, které může provádět každý, je vše, co potřebujete pro procvičení celého těla, což zpevňuje Vaše svaly, tvaruje Vaše tělo a spaluje nežádoucí tuky. Dokonce jej můžete používat pro zahřátí nebo schlazení a uvolnění bolavých svalů.

Podporuje krevní oběh a zdraví kostí

Lékaři bylo prokázáno, že cvičení pomocí vibrací zlepšilo krevní oběh a zdraví kostí při používání pouhých 10-15 minut každý den. Zlepšete své zdraví a zrevitalizujte své tělo, aniž byste museli odejít ze svého domu.

Zlepšuje rovnováhu a mobilitu

Většina cvičení může způsobit napětí kloubů nebo zranění. Bylo prokázáno, že vibrace celého těla zlepšují pružnost kloubů a rozsah pohybu od prvního použití. Perfektní pro starší lidi, aby posílily své tělo, aby zlepšily rovnováhu a mobilitu.

Souběžně se soustřeďuje na problémové oblasti

Vibrační technologie se zaměřuje na každou jednotlivou skupinu svalů souběžně, čímž dosahuje více efektivnější cvičení za polovinu času. Uvidíte zesílené efekty Vašeho kardio nebo zpevňujícího cvičení, které přispěje ke ztrátě tělesné hmotnosti a pomůže zpevňování svalů.

dnu v práci je toto tak snadné, zacvičit si - Fifi50

Koupila jsem si ho pro sebe a svého manžela, který si myslel, že je to jen další reklamní trik, takže ho vyzkoušel a teď ho miluje, absolutně je na něm závislý. Já jsem ho chtěla, abych si vyladila své ruce a nohy, na to je perfektní. - Jac5006

Je velmi snadné ho používat, miluji Bluetooth, kde si mohu jen listovat hudbou a pěkně si zakřičet. Je to nový člen rodiny, kterého je tak snadné kamkoliv a kdykoliv uklidit. - Kimstclaire16

Nejlepší přístroj ke cvičení, jaký jsem si kdy koupila (a že už jich bylo). Jeho účinek mohu cítit už od prvního použití. Děkuji ideálnímu světu. - Sophie2121

Moje žena si myslí, že je to nejlepší věc po krájeném chlebu, miluje ho. Skvělá věc díky které má žena opravdu vylepšila svou postavu a cítí tak opravdu jeho přínos od doby, kdy ho má. - Nigelk

Pevný a dobře propracovaný. Zatím se s ním stále seznamuji, ještě jsem nevyužil všechny jeho program, ještě s ním experimentuji! Hodí se mi velice, protože zabere jen 10 minut času denně. - JohnC58

* Povinná pole

15 319 Kč

15 319 Kč

* Cena s DPH, poplatek za dopravu 300,-Kč nezahrnut

 

PRODUCT REVIEWS

"Po celém dnu v práci je toto tak snadné, zacvičit si."

by Fifi50

"Koupila jsem si ho pro sebe a svého manžela, který si myslel, že je to jen další reklamní trik, takže ho vyzkoušel a teď ho miluje, absolutně je na něm závislý. Já jsem ho chtěla, abych si vyladila své ruce a nohy, na to je perfektní. "

by Jac5006

"Je velmi snadné ho používat, miluji Bluetooth, kde si mohu jen listovat hudbou a pěkně si zakřičet. Je to nový člen rodiny, kterého je tak snadné kamkoliv a kdykoliv uklidit. "

by Kimstclaire16

"Nejlepší přístroj ke cvičení, jaký jsem si kdy koupila (a že už jich bylo). Jeho účinek mohu cítit už od prvního použití. Děkuji ideálnímu světu. "

by Sophie2121

"Moje žena si myslí, že je to nejlepší věc po krájeném chlebu, miluje ho. Skvělá věc díky které má žena opravdu vylepšila svou postavu a cítí tak opravdu jeho přínos od doby, kdy ho má."

by Nigelk

"Pevný a dobře propracovaný. Zatím se s ním stále seznamuji, ještě jsem nevyužil všechny jeho program, ještě s ním experimentuji! Hodí se mi velice, protože zabere jen 10 minut času denně."

by JohnC58 
 
 
 

PROČ JSOU VYBRAČNÍ DESKY TÍM NEJLEPŠÍM CVIČEBNÍM PŘÍSTROJEM PRO VAŠE ZDRAVÍ A ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL -
DOZVĚĎTE SE VÍCE

 
 • Úvod

  VibroFit 3D je vše, o čem jste snili a možná ještě více. Vybavený 3 různými vibračními moduly a poháněný duálními 350W motory, VibroFit 3D Vám bude podporovat krevní oběh, uvolňovat ztuhlost svalů, zlepší flexibilitu, vybuduje pevnější svaly a silnější kosti a pomůže Vám zbavit se rychleji, a s větší účinností, neústupných tuků.

  Vibrační technologie je po století známá vědecká aplikace v oblasti zdraví a wellness. První užití bylo v ruském vesmírném programu a později byla zpopularizována NASA. Vibrace celého těla (WBV) je to, co astronautům umožňuje prevenci ztráty hustoty kostí a svalů v prostředí s nulovou gravitací, pokud zůstávají prostorově omezeni po delší dobu.

  Naše VibroFit 3D vibrační deska Vám zde na Zemi umožní docílit lepšího zdraví a fitness kondice během ještě kratšího času a s menším úsilím. Vzhledem k různým druhům vibračních módů a úrovní intensity je zajištěno, že VibroFit 3D je ideální pro kohokoliv v rodině, ale je speciálně účinný pro lidi, kteří chtějí změnit výsledky svého tréninku.

 • JEDINEČNÝ HORIZONTÁLNÍ VIBRAČNÍ MODUL

  Na rozdíl od mnoha jiných vibračních desek, které mají vibrace lineární (vertikální jednosměrný pohyb) nebo elipsové (v základu lineární vibrace s více horizontálním než vertikálním pohybem), nabízí VibroFit 3D horizontální vibraci, což je ukázáno ve studii publikované v časopisu Physical Therapy Science (Věda o fyzické terapii) ukázala, že horizontální vibrace zlepšuje rovnováhu a strach z pádů starších jedinců. Horizontální vibrace je také používána v nemocnicích a fitness centrech, aby starším lidem pomohla zlepšit sílu a rovnováhu těla, včetně pacientů s hemiplegií (paralýza jedné strany těla). Vzhledem k doprovodným účinkům vibračního tréninku, jako je snížení tělesné váhy, mohou být také částečně zlepšeny nemoci jako je diabetes a kardiovaskulární onemocnění u starších lidí, pokud je přístroj používán dlouhodobě.

  VibroFit 3D je trojrozměrný, protože nabízí běžné a horizontální vibrace, které přinášejí efektivní, na celé tělo zaměřený trénink. Díky vibraci podél širšího rozsahu a kombinace os, VibroFit 3D indukuje svalové kontrakce v ještě větší míře, obzvláště důležité, pokud hledáte vibrační desku, která skutečně pomůže vytvořit vyšší hustotu kostí a silnější svaly.

  Na druhé straně elipsovité desky jsou často označovány jako jedinečné “vybavení”. Ve skutečnosti, tento typ vibrací je konstrukčním zjednodušením, aby nedošlo k vyšším nákladům za dodatečný hardware, který je třeba pro eliminování nežádoucích horizontálních pohybů k dosažení lineární vibrace. Populární mezi modely s nižšími náklady také tento typ vibrací nemá významný přínos pro uživatelské výhody kromě standardních efektů WBV.

 • PROČ VIBROFIT 3D

  VibroFit 3D je trojrozměrný, protože nabízí centrální a horizontální vibrace, které poskytují efektivní, dobře zacílený trénink. Díky širokému rozsahu vibrací a kombinaci os, VibroFit 3D aktivuje svalové kontrakce v ještě větší míře, což je obzvláště důležité, pokud hledáte vibrační desku, která Vám skutečně pomůže zvýšit hustotu kostí a posílit svaly.

 • VÝHODY
  3D Vibrace: zvyšuje efekty svalových kontrakcí celého těla

  Berte ho jako vylepšení našich multi-účinných vibračních desek. VibroFit 3D se chystá udělat další revoluci ve Vašem cvičení, zajišťuje vyšší univerzálnost a intenzitu pro ještě dokonalejší trénink celého Vašeho těla. Trojrozměrné (3D) vibrace vyvolávají rozmanitější svalové kontrakce při vyšší intenzitě a pomáhají tak k dosažení lepších výsledků v kratším časovém horizontu.

  Kompaktní: snadné skladování a sestavení doma

  Na rozdíl od jiných konvenkčních přístrojů ke cvičení má VibroFit 3D tenký a obdelníkový tvar, který se snadno skládá a skladuje, což Vám umožní procvičit si celé tělo u Vás doma. Nemusíte investovat do drahých permanentek za členství ve fitnessu nebo do neskladných zařízení na cvičení, které byste potřebovali.

  Tónuje, tvaruje a pálí tuky

  S VibroFit 3D může jednoduché polohy provádět každý a to je vše, co potřebujete pro procvičení celého těla, což zpevňuje Vaše svaly, tvaruje Vaše tělo a spaluje nežádoucí tuky. Dokonce jej můžete používat pro zahřátí nebo schlazení a uvolnění bolavých svalů – perfektní pro ty, kteří sedí celý den za stolem a hledají rychlý způsob, jak zahrnout cvičení do své každodenní rutiny.

  Podporuje krevní oběh a zdraví kostí

  Cvičení zlepšuje krevní oběh, hustotu kostí a celkové zdraví. Ale potřebovali byste chodit 3km každý den, abyste dosáhli požadovaných výsledků. Lékaři bylo prokázáno, že cvičení pomocí vibrací zlepšilo krevní oběh a zdraví kostí při používání pouhých 10-15 minut každý den. Zlepšete své zdraví a zrevitalizujte své tělo, aniž byste museli odejít ze svého domu.

  Zlepšuje rovnováhu a mobilitu

  Narozdíl od mnoha cvičení, která často způsobují přetížení a větší náchylnost k poškození kloubů, bylo prokázáno, že vibrace celého těla zlepšují pružnost kloubů a rozsah pohybu viditelného od prvního použití přístroje na vibrace celého těla při nízkém kmitočtu. Horizontální modul zejména, je perfektní pro starší lidi, aby posílily své tělo, aby zlepšily rovnováhu a mobilitu.

  Souběžně se soustřeďuje na problémové oblasti

  Začleněním aerobiku a protahovacího cvičení na VibroFit 3D budete schopni zvýšit účinnost snížení redukce váhy a efektivně zpevníte svalstvo po celém svém těle, což povede ke spalování tuku, dokonce i v sedě. Vibrační technologie se zaměřuje na každou jednotlivou skupinu svalů souběžně a zajistí Vám tak nejúčinnější cvičení uprostřed Vašeho zaneprázdněného rozvrhu dne.

 • ZAPADÁ DO JAKÉHOKOLIV ŽIVOTNÍHO STYLU, PERFEKTNÍ PRO KAŽDOU VĚKOVOU KATEGORII

  VibroFit 3D je perfektní pro lidi každého věku a pro každého člena rodiny díky oscilačnímu, horizontálnímu a trojrozměrnému (3D) vibračnímu modulu, které nabízí. Vibrační cvičení je nejen nenáročné, ale je také extrémně snadné pro používání, abyste ho mohli zařadit do svého každodenního cvičebního program. VibroFit 3D bude účinným a přínosným doplňkem pro každou domácnost, je bezpečný a efektivní i pro starší lidi, kteří trpí nějakým zraněním či onemocněním nebo i lidem, kteří právě začínají s cvičením.

  Pro milovníky cvičení a profesionální sportovce je VibroFit 3D také perfektním doplňkem k rutině tréninku, protože zvyšuje efektivitu tréninku a nabízí 3D vibrační osy, které vám pomohou optimalizovat trénink. Studie ukázaly, že trénink vibrací celého těla s amplitudou 10 mm nebo vice, je účinný v oblasti kulturistiky a vytváří vyšší kostní hustotu. Navíc technologie vibrací celého těla sníží riziko zranění a zvýší flexibilitu a výkonnost kloubu při budování svalové hmoty, aby se zvýšily výsledky tréninku.

  VibroFit 3D je vše, co Vy a Vaše rodina potřebuje k tomu, aby byla zdravější, silnější a šťastnější ve své vlastní kůži.

 • KONTRAINDIKACE

  Před tím, než zahájíte jakýkoliv nový cvičební režim, doporučujeme vždy konzultovat s lékařem. Neměli byste použivat vibrační přístroje, pokud máte některé z následujících zdravotních omezení:

  Pokud si stále nejste jistí, nebo pokud máte jakékoliv otázky ohledně vibračních přístrojů, rádi Vám s tím pomůžeme! Neváhejte nám zavolat, napsat e-mail nebo použít naši možnost online chatu.

 • Shrnutí

  VibroFit 3D je kompaktní trojrozměrný (3D) vibrační systém, který Vám poskytuje efektivní a komplexní cvičení celého těla u Vás doma. Trojrozměrná (3D) vibrační deska vibruje mezi 4 až 12 Hz, až do 13mm v horizontálním módu, zatímco vertikální modul vibruje mezi 4 až 15 Hz, až do 18 mm. Je poháněna 350W motory, které zajišťují různé možnosti vibračních modulů, VibroFit je výkonný cvičební přístroj uzavřený v elegantním a kompaktním exteriéru.

  Jeho ovládací panel je vybaven digitálním displejem a ovládáním stiskem tlačítka s 5ti přednastavenými programy pro každý vibrační modul a s možností manuálního programování, takže jej můžete začít používat pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Součástí VibroFit 3D jsou i odpružené odolné popruhy, díky nimž můžete přizpůsobit váš trénink požadované intenzitě.

Hrdí operátoři řady spotřebičů Optimum v České republice

PayPal Logo

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registrační číslo : NL 824103099B01
  Zákaznický servis : [email protected]
  telefonní číslo : 228880081

INSTAGRAM