Kuchyňské spotřebiče vysoké kvality
navržené a sestrojené pro Vás v Austrálii
 
  

THERMOMIX MÁ NOVÉHO RIVALA!

OPTIMUM THERMOCOOK MULTIFUNKČNÍ SPOTŘEBIČ

běžná
cena: 27 600 Kč

OPTIMUM THERMOCOOK – MULTIFUNKČNÍ SPOTŘEBIČ OBSAHUJE:

 • -velký pařák o objemu 3 litrů
 • - malý pařák o objemu 2,6 litrů
 • 2l odnímatelnou nerezovou nádobu pro mixování a vaření
 • motýlkovou a hnětací čepel
 • sadu čepelí z nerezavějící oceli
 • velký 70x50mm LCD displej
 • samostatnou přesnou skleněnou váhu
 • měkkou silikonovou stěrku
 • 19 jedinečných programů
 • nastavitelný časovač a teploměr
 • vhodné do myčky (jen neelektrické části)
 • komplexní kniha receptů

Pro více informací o dílů a příslušenství, klikněte zde

NÍŽE JE FAKTICKÉ SROVNÁNÍ MEZI:

  OPTIMUM® ThermoCook Pro   THERMOMIX
Počet schopností /
inzerovaných funkcí:
 
20 funkcí, včetně přizpůsobení DIY
 
12 funkcí
Teplotní rozsah:  
37° C až 120° C
 
37° C až 120° C
Max kapacita nádoby:  
2 L
 
2,2 L
Výkon:  
500 W motor, 1000 W topný výkon
 
500 W motor, 1000 W topný výkon
Funkce Turbo/Pulse:  
Turbo a Pulse
 
Turbo a Pulse
Klíčové přílohy / příslušenství:  

 

Parník  
Ano
 
Ano
Sekací čepele  
Ano
 
Ano
Nástroj na míchání / Čepel
(pro šlehání, míchání atd.)
 
Ano
 
Ano
Váhy  
Ano, oddělené od hlavní jednotky
 
Ano, integrované
 
Recepty  
Ano
 
Ano
Záruka:  
2 roky domácí
 
2 roky domácí
Cena :  
27 600 Kč
(Froothie.cz)
 
30 495 Kč
(Thermomix.cz)
Parník Velký parník: 3 L kapacita.
Malý parník: 2,6 L kapacita
Jedno skleněné víko vhodné pro oba parníky.
Mísa
Kapacita 2 litry

Čepele
4 tvrzené křídlové odnímatelné čepele z nerezové oceli

Časovač
Výkon 1000 W
Nastavení teploty: 37 - 120° Celsia

Speciální programy
Jednoduchý přednastavený auto program a unikátní DIY programy pro přizpůsobení zákazníka.

Ochrana proti přetížení

Elektronická ochrana motoru, která se vypne, pokud motor zjistí přetížení způsobené přeplněním.

Další bezpečnostní prvky
Optimum ThermoCook nebude fungovat, dokud víko nebude řádně zabezpečeno.

Vhodné do myčky

Čepele, víko a míchací nástroje jsou vhodné do myčky.

Příslušenství
Návod k použití, kniha receptů, odměrka, špachtle a přesná skleněná digitální váha

Přílohy

Malý a velký parník, víko parníku, chladicí koš, míchací nástroje, dávkovací otvor a montáž čepelí.

Rozměry výrobku:
294 x 462 x 425 mm

Hmotnost výrobku
7,16 kg

Základní ovládání::

Jasný, snadno čitelný LCD displej kombinovaný s jednoduchou intuitivní plochou a samostatný m číselníkový přepínačem pro snadné a přesné ovládání. Variabilní ovládací prvky vám dají volnost ve výběru ovládání každého aspektu procesu vaření. Nastavení časovače od 1 sekundy až po 12 hodin, teploty od 37 – 120°C , 10 rychlostních stupňů s funkcí pulsování a tepelný ohřev.

 

Úspora času a místa:

Toto inovativní zařízení přebírá kontrolu a šetří čas u všech úkonů v kuchyni. Vyvarujte se používání několika kuchyňských přístrojů, prostě jen vložte ingredience do ThermoCooker, spusťte předvolený program a nechte ThermoCook udělat všechnu tvrdou práci zatímco trochu poklidíte. Nahraďte 10 jiných kuchyňských spotřebičů tímto zařízením vše-v-jednom a udělejte si tak více místa pro skříňky a pro posezení.

 

15 předvolitelených programů:

Thermocook obsahuje 15 automatických programů, navržených tak, abyste si své jídlo připravili rychle a s minimálním úsilím. Vyberte si z: Smoothie, Rychlá polévka, Hustá polévka, Krájení, Zpěnění, Zamíchání, Pára, Dušení, Ohřívání, Znovuohřívání, Vaření, Jogurt, Rýže, Kaše, Hnětení.

 

DIY Program:

Jedinečný DIY Program umožňuje nahrávání svých oblíbených receptů. Jednoduše nahrajte a uložte recept své běžné přípravy jídla, takže si jej vždy budete moci osvěžit.

 

Vyšší kvalita:

čepele z nerezavějící oceli, výkon 500W motor, 1000W topné těleso, ochrana proti přetížení/přehřátí, ochranný bezpečnostní systém, ThermoPro byl speciálně navržen pro vyšší kvalitu, ultra-životnost a vysoký výkon.

 

Bonusové příslušenství:

Optimum ThermoCook obsahuje zásobník páry, varný koš, mixovací nástroj, odměrku, špachtli, digitální váhu a knihu receptů.

 

ako si uvarit zdrave

Varenie jedál doma naberá stále väčšie rozmery a to nás teší, je to v prospech zdravia každého a domácu stravu nenahradí ani najlepší šéfkuchár.
Nákup kvalitných potravín a ich príprava doma je pre nás dôležitá a preto varíme denne a uprednostňujem jedlá, ktoré sa dajú pripraviť rýchlo, šetrne a netreba na prípravu celú sadu hrncov. Ako asi každý aj my nie sme ochotné tráviť priveľa hodín denne za sporákom pri varení.
Privítali sme možnosť otestovať domáceho “kuchára”, ktorý nerozpráva a urobí, čo mu prikážete :)
Už krátky popis sľuboval úsporu času, riadu a veľkú variabilitu pri príprave. Tak sme sa do toho pustili a tu je naša skúsenosť :) s týmto kuchárom[…]

 

Ruth
Nejúžasnější výrobek do Vaší kuchyně!

Můj manžel a já jsme zkoumali všechny možnosti multifunkčních spotřebičů na vaření.
Poté, co jsme narazili na Thermomix asi před rokem, jsem byla tak ohromena tím, co tento přístroj dokáže udělat, ale v té době jsem nemohla ospravedlnit ty peníze, které by to stálo si jej koupit.
Dělala jsem spoustu smoothies a také mnoho dalšího raw vaření, takže jsme nakonec narazili na Optimum 9400 a od jeho nákupu jsem ho používala každý den. Nejlepší mixér, jaký jsem kdy měla. Těsně před Vánocemi jsme se znovu podívali na multifunkční přístroje a k našemu překvapení jsme našli Thermocook od Froothie. Přešli jsme na jejich stránku a vytěžili co nejvíce z jejich fantastické propagační akce, která v té době běžela. Nemám dostatek skvělých slov, abych dokázala popsat toto zařízení. Používám ho každý den a tak je můj život mnohem jednodušší. Každá věc, kterou jsem v něm vařila, vyšla dokonale, nemluvě o tom, že skvěle vypadá v mé kuchyni. Je to nejlepší výrobek, který jsem kdy používala v kuchyni vedle mého Optimum 9400. Personál ve Froothie je fantastický, velmi nápomocný a podporující při pomoci s případnými dotazy, které můžete mít. Já bych neváhala koupit si více produktů od této společnosti. DĚKUJI!!

 

Tracey Z
Výborný pomocník v kuchyni!

Kamarádka našla tento přístroj, protože si od nich dříve koupila už něco jiného. Řekla mi, že se s nimi skvěle jednalo a obě jsme hledali zařízení na "termo" styl vaření, tak jsme si s novoročním výprodejem obě museli jeden koupit! Tolik mi pomáhá s přípravou a vařením v kuchyni. Používám jej každý den, od té doby, co ho mám a naprosto ho miluji. Už jsem udělala mnoho z mých pravidelných receptů tak, že jsem je trochu přizpůsobila pro tento stroj, ale také i hodně nových věcí. Můj manžel okomentoval dvě moje pravidelná jídla tak, že byla lepší z Thermocooku! Toho si prostě necháme!

 

Donna G
Seberte odvahu a jděte do toho, je to úžasné!!!

Po velké úzkosti, co budu s tímto strojem dělat, jsem slyšel tolik o termo vaření a samozřejmě jsem viděl velkého tátu, jak říkají, takže Vám mohu říci, že tento stroj udělá všechno, co je slíbeno, a dokonce mnohem více. Zpočátku čtete na fórech všechny ty komentáře o ostatních přístrojích na trhu a začnete se ptát, jestli děláte správnou věc, jako vždy existují lidé, kteří jsou snobové, když mluví o svých přístrojích, dobře, takže Vám tady říkám… neposlouchejte je, tento stroj je pevně vyrobený, všechno je z nerezové oceli a není zde žádný plast ... a vypadá úžasné a vy můžete používat všechny recepty online, které mají všechny ostatní přístroje… funkce napařování je úžasná, pokaždé dokonalé jídlo, 10/10, Froothie je fantastická… PS:… Druhá miska by byla skvělým přídatkem k tomuto přístroji, jelikož byste mohli vařit dvakrát tolik… jednoduchý, elegantní a rychlý vaše a kuchyni v žádném okamžiku

 

Danielle
Zcela jsem propadl tomuto způsobu vaření!!!

Dlouho jsem odkládal koupi tohoto druhu stroje kvůli cenám konkurenčních strojů, které bych si koupil. Měl jsem mixér Froothie a líbil se mi, takže když jsem viděl novoroční akci, pomyslel jsem si, že teď mají skvělou cenu a říkal jsem si, co mohu ztratit? No a do mého nákupu jsem se zamiloval! Zcela jsem konvertoval na tento způsob vaření! Všechno je tak jednoduché a já jsem stále ještě neprozkoumal úplně všechno!! Ano, integrované váhy by byly úžasné, ale nestojí to za další peníze navíc. Doporučil bych tento stroj komukoliv!

 

Kellie
Naprosto skvělé, konečně jsem našel vášeň pro vaření!!

Po rozsáhlém výzkumu termo vařičů jsem narazil na Optimum Thermocook. Se 30 denní zkušební lhůtou jsem si řekl, proč ne, a byl jsem tak natěšený, až dostanu tento přístroj, který nejen že vypadá skvěle na lince, ale má všechny funkce, které potřebuji a je to stabilní a silná jednotka, která udělá všechno!!
Můžu upřímně říci, že toto baby mi přineslo spoustu radosti v kuchyni, nemluvě o zbytku rodiny, kteří se nyní těší z lahodných a výživných jídel každý den (a jí více zeleniny, aniž by to věděli!!). Velkou předností při koupi byl pro mě nerezový pařák, jsem velmi proti plastům, takže Thermomix mě nezajímal. Už o něm vážně blouzním, vy všichni, a neváhala bych ho doporučit, a když sleduji tento prostor, opravdu si myslím, že tento přístroj bude velkou konkurencí všem jeho soupeřům!! Oddělení služeb zákazníkům Froothie bylo také fantastické. 10/10

 

Nick
Skutečně velký dojem – je mnohem lepší, než jsem očekával

Někdo, koho znám, si koupil mixér Optimum přes Froothie a přesvědčil mě ke koupi tohoto…
Thermocook udělá přesně to, co je napsáno na krabici, bez problémů. Jedinou nevýhodou, kterou jsem našel, je, že může být trochu hlasitý, ale všiml jsem si, že je buď stejně, nebo méně hlasitý, než Thermomix mojí tety.
Pečivo za 30 vteřin? Jednoduché rizoto? Thermocook to všechno udělá a udělá to dobře.
Rozhodně bych doporučil, 10/10.

 

Orsa

Koupila jsem si Optimum Thermocook, protože jsem si otevřela kavárnu v nákupním centru a nemůžu tam použít vařič nebo gril, takže tohle je perfektní… udělá to všechno, co potřebuju udělat a nemůžu už bez něj nyní žít. Je to zázračný stroj a říkám o něm všem svým přátelům!

 

Robin
Neuvědomovala jsem si, jak moc mi chybělo termo vaření

Mívala jsem levnější verzi, kterou jsem milovala, ale po devíti měsících přestalo fungovat ohřívání. Nemůžu si stěžovat, protože jsem dostala peníze zpátky. Viděla jsem, že Froothie má Thermocook, který je ve slevě.
Mám jeden z jejich odšťavňovačů i mixérů, takže vím, že tento produkt je kvalitně vyrobený a udělá vynikající služby a také mají záruku 30 dnů vrácení peněz, tak jsem si jeden objednala. Wow, je dobře vyrobený a skvěle funguje, používám ho od té doby každý den. Pomáhá mi s přípravami na Vánoce a mám opravdu ráda, když dáte přísady v nastaveném čase, rychlosti a ohřevu, necháte to být, přijdete později – a všechno je uvařené.

 

Corina Ureche
OPTIMUM THERMOCOOK PRO V BUCĂTĂRIA URECHEATEI – PRVNÍ DOJMY

Jako první dojem Vám mohu říci, že se tento přístroj skvěle hodí na mou kuchyňskou linku. Nezabírá příliš mnoho místa a designem perfektně zapadá. Je dobře stavěný, má jen jednu pevnou část a nemyslím si, že ji budete muset otevřít, rozebrat a pak znovu sestavit abyste si užili všeho, co může nabídnout.
Mnohokrát jsem chtěla přidat ingredience jako je mrkev, ananas, ořechy nebo žloutky do své šťávy, ale můj klasický mixér to nezvládne a nedokáže rozmixovat. Vkládám svou víru do Optimum ThermoCook.
Ovládací panel má nastavení teploty, času a rychlosti a po pár použitích přístroje nebudete ani potřebovat manuál, abyste provedli žádoucí nastavení.
Jednou z nejlepších funkcí tohoto stroje je funkce DIY, která Vám dává možnost uložit své oblíbené recepty. Uloží všechna nastavení, která jste použili na recept a když jej budete chtít udělat znovu, je třeba se jen vrátit zpět k DIY.
[...] Mám spoustu receptů, které toužím vyzkoušet, tak zůstaňte v mé kuchyni. [...]

 

Corina Ureche uit Roemenië (Transsylvanië) is de auteur en de eigenaar van de culinaire blog www.corinaureche.ro. Ze kookt met passie voor haar familie en begon haar blog te schrijven in 2009 met toegankelijke en smakelijke recepten voor gezinnen, die altijd tijd te kort hebben. Ze is nieuwsgierig, houdt van experimenteren met nieuwe dingen en ze is altijd op zoek naar oplossingen voor het vereenvoudigen van het werk in de keuken.

Kate Hackworthy z ‘Veggie Desserts’

Toto zařízení má půdorys toustovače na 4 toasty, ale může provádět spoustu dalších funkcí. Je to v podstatě kuchyňský robot s funkcí ohřívání a jediné co musíte dělat je, že změníte příslušenství, aby dokázal udělat ještě více – od vaření a přípravy sauté po hnětení a sekání. Ano, opravdu. Tato krásná šelma může udělat toto všechno. Jsem si docela jistá, že budu používat ThermoCook častěji než svou rychlovarnou konvici. Bude připravovat snídani: ovesnou kaši, smoothies, jogurt; oběd: polévku, pesto, chléb; večeři: guláš, rýži, omáček, těsto na pizzu... až po dezerty: pusinky, drobenku, koláč.
Tento přístroj by mohl nahradit celou kuchyň s několika přístroji a všechno krásně uvaří. Je to solidní zařízení a nezabírá moc místa v porovnání s tím, kolik toho dokáže. Zvládne spoustu věcí najednou, a to od drcení ledu po hnětení těsta. Můžete si udělat mouku z ovsa nebo pšenice, proměnit cukr krystal v moučkový cukr nebo uvařit dušené maso.

 

Kate má poněkud neobvyklý blog. Kate dělá zdravé zákusky ze zeleniny. Letos vyhrála cenu pro Nejlepší blog o jídle v soutěži Národních cen blogů ve VB, Kate byla také uvedena jako jedna z nejlepších bloggerek roku časopisem Top Sante Magazine a byl jmenována Jamie Oliverem jako blog měsíce února.

Shaheen Sutton z 'Allotment2kitchen'

Zatím jsem stále ohromena a myslím si, že pokud máte rodinu, které chcete vařit, pak by Vám byl ThermoCook v kuchyni určitě užitečný... Dokážu si sama sebe představit, jak jej používám mnohem více.

 

Shaheen založila svůj vegetariánský a veganský blog, aby mohla prezentovat své recepty, které udělala pomocí plnění zeleniny. Od té doby provozuje svou vlastní kavárnu, byla jmenována jednou z nejlepších veggie bloggerů v Británii časopisem Vegetarian Living Magazine a skončila na skvělém druhém místě v letošní soutěží Great Vegan Bake Off.

Elizabeth Atia z 'Deník z Elizabethiny Kuchyně'

Tak co dokáže Thermocook? Všechno! Ne vážně, kromě hlídání dětí, čištění oken a mytí nádobí tento stroj může dělat téměř všechno! ... Zatím jsem ve svém přístroji Thermocook udělala květákovou polévku, snídaňové smoothie, chlebové těsto, bob obecný a parmazánový dip, citronový tvaroh, moučkový cukr (opravdu! Tento stroj je dostatečně silný na to, aby bleskově zpracoval krystalový cukr na moučkový cukr! Už se mi nesane, že by mi došel opět moučkový cukr!), tavené sušenky, sušenky z anzacu, sušenky z arašídového másla (tři různé druhy sušenek pro naši rodinu na večírek ozdobení Vánočního stromu, na snímku dole), pavlovu (jak šlehané vaječné bílky, tak šlehačková poleva), zázvorové pivo, svařené víno, kaši, horkou čokoládu, krémovou polentu a rybí koláč - včetně vaření v páře a slehání se smetanovými bramborami na koláč, vařená vejce a vaření vynikajících omáček. Zobrazit celou recenzi - klikněte zde

 

Elizabeth je Kanaďankou žijící na Shetlandských ostrovech se svou rodinou, a zde bloguje o rodinných receptech z místních sezónních surovin. Elizabeth byla finalistkou letošních cen BIB Awards a je na třetím místě v Británii podle eBuzzing Gastronomy. Elizabeth píše pro A Taste of Shetland a 60 North Magazine. Její práci může také najít v i'i Shetland a 750g le mag.

Laura Peter

Jsem velmi ráda, že Vám mohu představit nový produkt Froothie, multifunkční kuchyňský stroj Optimum ThermoCook Pro 20-v-1
Ježíšek přišel letos v mém případě trochu dříve, a to se skutečně osobním asistentem v kuchyni! Velmi příjemné překvapení od Froothie Rumunsko, které bude velmi užitečné! V dalším období budu prezentovat záplavu úžasných receptů, a jak snadno lze použít tento přístroj na vaření! Jsem plná nadšení a nemůžu se dočkat, až jej budu používat!
[…]Optimum ThermoCook budete připravovat Vaše jídlo mnohem rychleji a proč ne také mnohem lépe, za použití méně úsilí z Vaší strany a získaný čas můžete investovat do jiných věcí.
Froothie přichází na pomoc všem lidem, kteří nemají času nazbyt, a jakmile budete používat tento přístroj na vaření, jsem si jistá, že už si nebudete moci představit život bez něj.
Nejpůsobivější skutečností u tohoto produktu je, že má spoustu přednastavených funkcí, věcí, které se snadno naprogramují:

 • smoothie
 • rychlá polévka
 • jogurt
 • míchání
 • dušení
 • přesné ohřívání
 • rýže
 • hnětení těsta
 • sekání
 • sautéing
 • vaření

 • Kromě těchto přednastavených programů Vám Optimum ThermoCook Pro nabízí možnost nahrávat si své oblíbené recepty, takže je můžete kdykoliv znovu vytvořit […] Zobrazit celou recenzi - klikněte zde

   

  Laura je kulinářská blogerka s velkou vášní pro vaření, kterou zdědila po své matce. Její blog je ve své většině o tradičních rumunských jídlech, které si může dovolit každý. Začala psát svůj blog na konci roku 2010 a za těch 5 let její činnosti získala na facebooku 340 000 ""lajků"" a její komunita roste velmi rychle nejen mezi Rumuny, ale také mezi cizinci, kteří považují rumunské recepty za lahodné. Během této doby dostali mnoho pozitivních recení, zejména od Rumunů žijících v zahranicí, kteří zahánějí svůj smutek po domově porcí svého tradičního jídla. Laura říká, že chce vést tento blog více jako vášeň než obchod a nabízet inspiraci těm, kteří ji hledají.

  Janice Pattie

  Tento multifunkční kuchyňský přístroj má spoustu funkcí, já bych jej popsala jako velký 2 litrový džbán z nerezové oceli výkonného mixéru, který funguje trochu jako konvice, což znamená, že můžete vařit a ohřívat a zároveň mixovat. To je dost zjednodušující vysvětlení, jelikož Optimum Thermocook má více než 20 funkcí, z nichž všechny jsou navrženy tak, aby pomohly vytvořit řadu působivých a výživných jídel bez konzervantů pro Vaši rodinu zdarma... Zobrazit celou recenzi - klikněte zde

   

  Janice je dobře zavedenou bloggerkou o jídle ze Skotska. Její blog Farmersgirl Kitchen je celý o jednoduchých doma uvařených rodinných jídel a spoustou inspirativních receptů. Janice vyhrála několik soutěží v receptech a také byly její recepty zveřejněny v the Guardian a Wayfair. Během potravinového turné v Novém Skotsku získala 88 782 dojmů z Twitteru za 7 dní.

  Prostor pro vegetariány

  Můj hlavní důvod pro dnešní vaření bylo udělat ještě další zátěžový test mého nejnovějšího pomocného kuchyňského přístroje, který se velmi rychle stal moje první zastávkou při skoro každém úkolu v kuchyni... Promiňte mi, je to velmi dlouhý seznam, že, (s odstupem času by bylo jednodušší vypsat to, co neumí udělat... vyprat, připravit stůl, vyměnit plenky)... ale už vidíte, proč jej mám tak ráda?? Mít tento přístroj je jako mít u sebe svého vlastního pomocného šéfkuchaře v kuchyni. Ne, ve skutečnosti je to jako mít svého vlastního šéfkuchaře! Jen si řekněte, co chcete, dejte suroviny do konvice, jděte a dejte si nohy nahoru, (nebo spíš do lavoru s teplou vodou!) a vraťte se. když je večeře hotová... Zobrazit celou recenzi - klikněte zde

   

  Kate je držitelkou profesionálního diplomu Cordon Vert ve vegetariánské kuchyni a provozuje vlastní webové stránky TheVegSpace.co.uk, které jsou uvedeny v „Top 10 VB vegetariánských blogů“ časopisem The Guardian, časopisem Red Magazine a časopisem Vegetarian Living Magazine. Její recepty se objevily v časopisech Cook Vegetarian Magazine, Observer Food Monthly a dalších. Ona také vyhrála „Soutěž o vegetariánského kuchaře budoucnosti“ pořádanou Vegetariánskou společnosti a v roce 2011 byla tvůrcem „Nejchutnějšího bezmasého jídla ve Velké Británii“ a vyhrála soutěž pořádanou společností Linda McCartney Food.

  Jan Bennett

  Díky ThermoCook to začíná vypadat, že mě už není potřeba v mé vlastní kuchyni! Povím Vám o tomto opravdu úžasném kuchyňském náčiní... Ale ano, ThermoCook je splněný sen všech milovníků vaření. Samozřejmě to není tak, že bych já nebo někdo jiný neuměl vařit, ale s ThermoCook je všechno mnohem jednodušší. Dokonce i o bramborovou kaši je postaráno za necelých 18 minut od začátku do konce... Kniha receptů, která se dodává s přístrojem, obsahuje více než 90 receptů, ale jakmile si s ním pohrajete, můžete si samozřejmě vytvářet vlastní recepty jako jsem to udělal já s touto jednoduchou zeleninovou kari polévkou... Zobrazit celou recenzi - klikněte zde

   

  Jan Bennett je autorem aglugofoil.com, který je neustále uváděn jako jeden z nejlepších 100 blogů o potravinách ve Velké Británii. V kombinaci se sociálními médii, které jsou sledovány po tisících, je Jan uznávaným odborníkem na domácí vaření a používá pro svou práci nejlepší kuchyňské nástroje.

  Neil Martin - Závislák na přírodním džusu - uznávaný jako jeden z předních britských odborníků na džusy, kvalifikovaný džusový terapeut registrovaný u bezplatné zdravotnické asociace

  Líbí se mi jednoduchost a všestrannost nového Optimum ThermoCook. Uživatelské rozhraní je snadno pochopitelné a dokonce mi dává možnost vytvářet si své vlastní DIY programy. Už nemusím hledat místo pro mixér, pekárnu, výrobník polévky, rýžovar, kuchyňský robot ... tento jediný přístroj nahrazuje všechna tato kuchyňská zařízení a poskytuje mi maximální funkčnost, zatímco zabírá minimální množství prostoru

   

  Po dosažení zázračné proměny svého vlastního zdraví je Neil dnes uznáván jako jeden z předních britských expertů na odšťavňování. Neil je kvalifikovaný přírodní džusový terapeut registrovaný v bezplatné lékařské asociaci. Prostřednictvím své webové stránky (naturaljuicejunkie.com) a svých džusových detoxikačních programů je schopen poskytovat významné zdravotní výhody tisícům lidí po celém světě. Neilovy recepty jsou často popisovány tak, že chutnají "příliš dobře na to, aby byly zdravé". Neila lze pravidelně najít jak hostí vyprodané akce po celé Velké Británii, jelikož pokračuje ve svém poslání sdílení výhod šťavnatého životního stylu.

  Nayna Kanabar

  Abych vyzkoušela svůj ThermoCook, začala jsem parním zařízením. Je to snadné i pro mě, jelikož já nejsem moc dobrá, když přijde na řadu provoz elektrických, ale k mému překvapení se mi dokonce podařilo nastavit a používat toto zařízení jediným kliknutím!!! ……… Můj druhý pokus s ThermoCook byl kořeněná ořešákovo-dýňová polévka. Přidala jsem nakrájenou cibuli a kousky ořešáku a dýně do džbánu se zeleným chilli, špetku kmínu a soli, vodu, zmáčkla jsem funkci „Rychlá polévka“ a měla jsem lahodnou horkou bublající polévku za méně než 20 minut. Vše bylo stále lepší a lepší tak působivé! Můj třetí pokus bylo džem... A džem dopadl naprosto dokonale... Zobrazit celou recenzi - klikněte zde

   

  Nayna je jednou z nejpopulárnějších vegetariánských bloggerek ve Velké Británii. Bloguje snadné vegetariánské recepty a je zařazena mezi top 50 blogů o potravinách ve Velké Británii od Foodies 100. Recepty od Nayny se objevily v časopisech Metro, The Evening Standard a Eat In

  Kvalifikovaný přední výživový poradce, šéfkuchař, novinář a autor několika knih o zdraví.

  Thermocook je tvrdě pracující multifunkční zařízení. Nejen, že funguje jako vysoce kvalitní mixér, ale je také velmi univerzální - může dělat pyré a ohřívat zároveň, takže je ideální na polévky, omáčky a dušené pokrmy, a také dokáže semlít koření, ořechy a semena tak jemně, že je ideální pro celou řadu raw lahůdek a dezertů.

  Právě jsem použil Optimum Thermo Cook během demonstrace vaření na Veg Festu v Londýně na polévku, pesto, fondán atd., které se líbily každému. Tento stroj má spoustu potenciálu - je skvělý!!

   

  Christine je kvalifikovaná vedoucí výživová poradkyně, šéfkuchařka, novinářka a expertka na média. Během jejího rozsáhlého vzdělávání získala čestný titul první třídy ve výživové terapii na proslulém Nutrition Centre CNELM. Má také kvalifikaci na úrovni magistra a působí na PGCE ve vzdělávání dospělých a přednášení. Zkušená spisovatelka o potravinách a zdraví Christine pravidelně přispívá do národních a místních časopisů a novin o jídle, zdraví, výživě a fitness. Významně se objevuje v médiích, včetně rozhlasu a televize. Je autorkou několika knih o zdraví a receptů.

  * Povinná pole

  27 600 Kč

  27 600 Kč

  * Cena s DPH, poplatek za dopravu 300,-Kč nezahrnut

  GARANTUJEME VÁM VAŠI SPOKOJENOST
  KLIKNĚTE ZDE PRO VÍCE INFORMACÍ… BUDETE OHROMENI!

  NEJOBSÁHLEJŠÍ ZÁRUKA NABÍZENÁ V ODVĚTVÍ SE VZTAHUJE
  NA MOTOR A DÍLY, SERVIS A DORUČENÍ, CELONÁRODNÍ SERVISNÍ CENTRA A ZÁKAZNICKOU PODPORU

  DALŠÍ VIDEA JIŽ BRZY…   

  • ÚVOD:

   Tak trochu víc než pouhý „kuchyňský robot“, Optimum ThermoCook multifunkční přístroj je jako kdybyste měla profesionálně vyškoleného asistenta v kuchyni za svými zády a na zavolanou.

   Optimum ThermoCook je fakticky jedním z těch přístrojů, který byl navržen speciálně pro zaneprázdněné lidi, kteří touží vyrábět čerstvé, chutné a zdravé jídlo pro sebe a svou rodinu. Měsíce výzkumu a vývoje byly investicí do jeho funkčnosti, zajišťuje vám to, že může přeměnit jakéhokoliv domácího kuchaře na opravdového mistra šéfkuchaře a vyrábět delikátní a zdravé recepty stisknutím jednoho tlačítka.

   A protože tento výrobek pochází od dodavatele spotřebičů Optimum, víte, že kupujete kvalitu světové třídy za přijatelnou cenu. Prioritou a focusem našeho dodavatele je vždy kvalita, životnost a provedení je nesporné, protože každý použitý díl je dokonale sestaven a na jeho výrobu byl použit vysoce kvalitní materiál.

  • PROČ NABÍDNOUT THERMOCOOK OPTIMUM MULTIFUNKČNÍ SPOTŘEBIČ?

   Víme, že vaše dny jsou přeplněné a že váš plán je již plný k prasknutí. Víme také, že chcete, aby vaše rodina měla vyváženou, chutnou stravu, ale nemůžete si dovolit strávit celý den vařením v kuchyni. A také víme, že když už jste připraveni investovat do zdraví své rodiny, váš rozpočet není neomezený.

   To byla pro nás výzva: získat zařízení špičkové kvality, které umí všechno co ThermoMix TM-31, KitchenAid Cook Professor, ThermoChef a MyCook Premium ….a za přijatelnou cenu.

   Dovážíme ho přímo od dodavatele, Optimum; a nbízíme přímo, bez nějakého dalšího třetího překupníka, předváděče nebo obchodního prodejce. To znamená, že náklady můžeme ponechat na té nejnižší možné úrovni, zároveň vám nabízíme důvěru v obchodování se společností online (viz náš dopis níže).

  • ZÁKLADNÍ VÝHODY PRO VÁS

   Představte si, že máte osobního kuchaře 24h denně, 7 dní v týdnu. Někoho, kdo má pod kontrolou vaše vysněné menu, vytvoří hrůzu nahánějící jídlo bez přidaných aditiv z čerstvých, zdravých a výživných ingrediencí.

   OK, Optimum ThermoCook není tak pokrokový – ale je ze všech přístrojů asi nejblíže tomu opravdovému najatému kuchaři. Váš ThermoCook se rychle stane vaším „tajným spojencem“ , který vám pomůže vytvořit nezapomenutelná jídla, která bude vaše rodina milovat, od prvního kroku zahájení přípravy přes vaření až po čištění. Zde je pouze výběr z mnoha jeho funkcí:

   • Vážení: výkonná zabudovaná elektronická váha s přesností na xx.xx gramů
   • Strouhání: ořechy, sýr, čokoláda nastrouhané rovně a bez námahy pouhým stisknutím tlačítka
   • Mletí: čerstvě namletá mouka z rýže nebo semen pro maximální výživu
   • Rozmělňování:ihned namele kávová zrna, cukr nebo koření maximální chuti
   • Drcení: led na výrobu sorbetů, zmrzlin a koktejlů
   • Šlehání: vejce pro perfektní omeletu nebo pusinky
   • Sekání: vše od mletého masa až po namleté ořechy či bylinky, zeleninu na saláty nebo do vařených jídel
   • Emulgování: jemné krémové salátové dresinky, majonézy, a těsta
   • Hnětené: čerstvé těsto na chléb, koláčové směsi, a další pečené dobroty
   • Ohříván: dětská jídla nebo čokoláda na teplotu 37°C a její udržování
   • Promíchávání a mixování: vytvořte lákavé polévky, smoothies, mléčné koktejly, omáčky a přírodní dětská jídla
   • Vaření: vaření, pomalé vaření nebo dušení čehokoliv od rýže až po masové kuličky, od džemů až po čili
   • Vaření v páře:uvařte v páře perfektní zeleninu, maso, rybu, ovoce, rýži či těstoviny

    

   A nejlepší na tom je, že nikdy neskončíte se špinavým hrncem a pánví! Váš ThermoCook je jednoduchý na údržbu a všechny jeho jednotlivé části uvedené v seznamu příslušenství jsou vhodné pro mytí v myčce. Je to opravdu tak snadné.

  • NÁŠ SLIB: BUDEME VÁS PODPOROVAT DLOUHO POTÉ, CO SI OD NÁS POPRVÉ NAKOUPÍTE

   Přirozeně, náš vztah nekončí tím, že si u nás koupíte Optimum ThermoCook multifunkční zařízení. Může být snadné s ním zacházet, ale váš ThemoCook je sofistikovaný kus zařízení. To znamená, že budete chtít trvalou podporu a rady, které vám pomohou získat z toho co nejvíce.

   To je důvod, proč se ujišťujeme, že vždy stačí zavolat jen náš Froothie tým podpory.

   Plus, jako zákazník Froothie, máte benefit naší jedinečné zkušební jednoměsíční záruky. Pokud nejste spokojení se svým Optimum ThermoCook, stačí nám dát vědět ve lhůtě do 30 dnů od obdržení. Poskytneme Vám plnou, bezpodmínečnou, náhradu bez udání důvodu;

  • SHRNUTÍ

   Ačkoliv se Optimum ThermoCook multifunkční zařízení může zdát jen jako jednoduchý robot, je ve své třídě opravdu jedinečný. Od první chvíle, kdy ho použijete, rychle a jednoduše vytvoří zdravé, chutné, pěti-hvězdičkové jídlo od začátku do konce. Budete se divit, jak jste to bez něj mohli dříve zvládnout.

   Je dostatečně silný na to, aby zvládnul požadavky dané komerční kuchyní – stále ale cenově dostupný pro průměrnou domácnost – váš TehrmoCook vydrží nastálo. Přemýšlejte o něm jako o osobním kuchyňském asistentovi v podobě jediného zařízení.

  Hrdí operátoři řady spotřebičů Optimum v České republice

  PayPal Logo

  contact info

  • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
   Unit 1/ 24, London Drive,
   Bayswater VIC 3153,
   Australia
  • DPH registrační číslo : NL 824103099B01
   Zákaznický servis : [email protected]
   telefonní číslo : 228880081

  INSTAGRAM