Kuchyňské spotřebiče vysoké kvality
navržené a sestrojené pro Vás v Austrálii
 
  

 

Standard kvality

 

Výrobci

Ve společnosti Optimum® využíváme nejlepší dostupné výrobce a také naši exkluzivní továrnu světové třídy na Taiwanu, díky které vyrábíme vysoce kvalitní mixéry, pomalé odšťavňovače a spotřebiče na zpracování potravin. Před představením výrobku podrobujeme naše dodavatele auditům nejvyšší kvality. Naše výrobní zařízení splňují normu ISO9001 a výrobky získali akreditaci UL, CE, EMC a IEC.

Optimum je osvědčená značka a naše závody mají kombinované znalosti a reputaci, které získali během 120 let působení v odvětví. V našem podnikání nadále prosazujeme kvalitu, aby naše výrobky splňovali náročné normy. V společnosti Optimum® zaměstnáváme zkušený tým zaměřený na outsourcing, který pracuje s dodavateli vzájemně výhodným způsobem - díky blízké spolupráci s našimi dodavateli se dokážeme lépe soustředit na zabezpečování kvality výrobků.

 

Kvalita na prvním místě

Jsme hrdi na poskytování naší špičkové řady výrobků. Upřednostňujeme zaměření se na vynikající kvalitu v oblasti výrobků i služeb spíše než konkurování pouze v oblasti ceny. Věříme v naši schopnost poskytovat lepší podmínky záruky, než nabízejí jiné výrobky na trhu, abychom našim zákazníkům umožnili vykonat informované rozhodnutí založené na vynikající spolehlivosti a ceně.

Jsme hrdi, že kvalita našich produktů s jejich širokou nabídkou možností a naše špičkové služby zákazníkům i nadále zlepšují naši značku. Náš seznam spokojených zákazníků nadále roste. Jsme oddáni pomáhat vám zlepšovat váš život a dělat jej díky inovativnímu stylu a funkcím našich mixérů, odšťavňovačů a spotřebičů na zpracování potravin kreativnějším a chutnějším.

Naše zaměření na kvalitu a odolnost znamená, že každý spotřebič je vyroben s přesností, je před odesláním distributorům důkladně testován v našem závodu a pak znovu testován před odesláním zákazníkům. Naše podpora po prodeji nemá konkurenci, přičemž její součástí jsou plány na spuštění prvního světového online servisního střediska nabízejícího okamžitou podporu během celé životnosti našich mixérů.

 

Testovaní výrobků

Jakýkoliv noví výrobci musejí poskytnout certifikaci jejich podnikání a procesů kvality a dřív, než se stanou schválenými dodavateli, jsou přísně prověřování ve všech aspektech jejich podniku. Aktualizovaná hlášení si vyžadují poskytování nového CE a EMC pro Optimum® každé 2 roky.

Naše nejpřísnější požadavky vyžadují, aby vykonávaly testování v globálně uznané laboratoři a měli partnera certifikace pro zabezpečení udržení standardů nejvyšší kvality. Naši dodavatelé nás navíc pravidelně informují ohledně nových informací auditu ISO9001, abychom zabezpečili, že i v našich vlastních procesech se i nadále dodržují standardy kvality.

Naše pozornost k detailu je neposkvrněná - od nejmenších šroubů přes motory našich spotřebičů až po balení. Všechno je metodicky plánováno, vzorkováno a testováno dřív, než je produkt představen na trh.

 

Schválení

Vyžadujeme, aby standardy kvality a bezpečnostní testování vykonávala organizace SGS. SGS je jednou z největších a nejuznávanějších organizací zabírajících se souladem se standardy a nabízejí důkladné a objektivní hlášení ohledně všech produktů. Abychom zabezpečili, že naše výrobky dosahují vysokou kvalitu a jsou bezpečné pro všechny světové trhy, nešetříme žádné výdaje.

 

Srovnání

Do konkurenční analýzy trhu investujeme nemalé prostředky, uskutečňujeme řízená srovnání našich výrobků s výrobky konkurence a to do takového detailu, že rozebíráme motory a testujeme jejich různé aspekty, jako třeba odolnost a kontinuitu. Na rozdíl od většiny konkurenčních společností se výsledky našich testů zakládají na skutečném výkonu v pracovním prostředí.

 

Podpora

Začínajíc s naší špičkovou zákaznickou podporou společnost Optimum® zapojuje do procesu pouze primární distributory, kteří se soustředí na podporu zákazníků. Jsme natolik oddáni podpoře zákazníků, že vykonáváme náhodné kontroly včetně použití mystery shopperů pro otestování jejich oddání službám zákazníkům a znalosti našich výrobků.

Také dokážeme na naše výrobky nabízet záruky, které sa zařazují mezi nejlepší v odvětví. Toto sebevědomí pramení z bezkonkurenční kvality konstrukce a minimálního vracení z důvodu chyb. Když se objeví výrobní chyby, vykonáme důkladné prošetření, které odhalí problém a zabezpečí, že bude okamžitě napraven.

 

Neustálé zlepšování

Nejsme oddáni pouze zlepšování naší značky - necháváme ji mluvit samu za sebe prostřednictvím výrobků, které prodáváme. Sliby, které dáváme, jsou odůvodněny kvalitou výrobků a oddaností týmu. Neustálé zlepšování je pro nás všestranný příslib - nejen jedno oddělení anebo pravidlo.


Hrdí operátoři řady spotřebičů Optimum v České republice

PayPal Logo

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registrační číslo : NL 824103099B01
  Zákaznický servis : [email protected]
  telefonní číslo : 228880081

INSTAGRAM