Kuchyňské spotřebiče vysoké kvality
navržené a sestrojené pro Vás v Austrálii
 
  

Bobule Acai

Bobule Acai (vyslovuje se asají) jsou ovocem z palmy (Euterpe oleracea), které roste na záplavových územích Amazonie.

Bobule Acai jsou docela malé (jejich průměr je pouze kolem 1 - 2 cm) a pouze kolem 10 procent z nich tvoří jedlá kůže a dužina. Nicméně tyto malé bobule jsou vysoce výživné a již celá století jsou významnou součástí brazilského jídelníčku. Objev tohoto plodu je ve skutečnosti legendou.

Výživnost bobulí Acai:

Bobule Acai nabízejí obrovské množství příznivých výživových a zdravotních účinků. Zde nabízíme přehled těch nejdůležitějších. Jestli chcete poznat všechny, přečtěte si Příručku nutrientů.

Bobule Acai jsou extrémně bohatým zdrojem skupiny antioxidantů zvané anthokyaniny, což jsou složky, které pomáhají účinkovat proti volním radikálům, přičemž snižují jejich nestálost a omezují množství škod, které mohou způsobit. 
Antioxidační činnost anthokyaninů v bobulích Acai je podporována vitamínem E, který je sám o sobě důležitým antioxidantem a také minerály: železem, vápníkem a hořčíkem.
Prášek Acai je cenným zdrojem mastných kyselin a je obzvlášť bohatý na tuky Omega 9. Má příznivé účinky na vaši pokožku, vaše srdce a krevní cesty a také zbytek těla. Může vám také pomoci ochránit vás před některými problémy. Bobule Acai jsou skvělou základní potravinou k snídani, jelikož mají nízký glykemický index (GI). Karbohydráty, které obsahují, jsou tělem pomalu a plynule konvertovány na glukózu. Začněte den s udržitelnou hladinou energie!
Dobrá vláknina, díky které se budete cítit plní, vám pomáhá stabilizovat krevní cukr, co následně snižuje vaši chuť do jídla a může vám pomoci s udržením váhy.

Ovocné tyčinky a vločky z bobulí Acai

Snadný přístup k denní dávce antioxidantů! Všechny příznivé účinky Acai soustředíme do super chutného pamlsku, který můžete sníst kdykoliv, přičemž využijete sílu bobulí Acai z amazonského pralesu v Brazílii.

Tambor Acai

Společnost Froothie dodává bobule Acai značky Tambor, která je značkou, která se skrývá za nejkvalitnějšími značkami organické mražené dužiny bobulí Acai. Také jde o jediné organické mražené bobule Acai, které jsou momentálně v Austrálii k dispozici. 
Na rozdíl od většiny výrobků Acai na australském trhu je vám značka Tambor Acai podávaná v tradiční podobě brazilského zmraženého pyré. Díky tomu si Acai zachová všechny skvělé výživové vlastnosti! 
Acai je skvělý pro vaše tělo - ať už vypijete ke snídani smoothie, zasednete si za talíř s tradiční brazilskou specialitou anebo jej smícháte se svou oblíbenou zmrzlinou anebo jogurtem jako dezert.


Hrdí operátoři řady spotřebičů Optimum v České republice

PayPal Logo

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registrační číslo : NL 824103099B01
  Zákaznický servis : [email protected]
  telefonní číslo : 228880081

INSTAGRAM