Kuchyňské spotřebiče vysoké kvality
navržené a sestrojené pro Vás v Austrálii
 
  

RECENZE OPTIMUM THERMOCOOK

 

 
RECENZE OPTIMUM THERMOCOOK
elizabeth
Zobrazit celou recenzii
Testovali sme profesionálneho “kuchára”
"Varenie jedál doma naberá stále väčšie rozmery a to nás teší, je to v prospech zdravia každého a domácu stravu nenahradí ani najlepší šéfkuchár. Nákup kvalitných potravín a ich príprava doma je pre nás dôležitá a preto varíme denne a uprednostňujem jedlá, ktoré sa dajú pripraviť rýchlo, šetrne a netreba na prípravu celú sadu hrncov. Ako asi každý aj my nie sme ochotné tráviť priveľa hodín denne za sporákom pri varení.
Privítali sme možnosť otestovať domáceho “kuchára”, ktorý nerozpráva a urobí, čo mu prikážete :)
Už krátky popis sľuboval úsporu času, riadu a veľkú variabilitu pri príprave. Tak sme sa do toho pustili a tu je naša skúsenosť :) s týmto kuchárom[…] "

 

 

 

Náš spoločný príbeh sa začal v roku 2008. Absolvovali sme spolu kurz Nutrilite Academy – zdravý životný štýl. Dovtedy sme každá pracovali samostatne v oblasti životného štýlu, ale po tomto kurze sme vytvorili spoločné projekty[...]
[...]So získavaním skúseností sme v spolupráci s ImunoVital centrom a DM napísali knihu:Aby strava neškodila, jedlo ako priateľ. Viac o knihe nájdete na tomto odkaze:mio.akosiuvaritzdravie.sk
Prvá úspešná kniha zameraná na intolerancie, alergie.
V súčasnosti (Máj 2016) sa dokončuje naša v poradí už druhá kniha, ktorá navyše pokryje aj priestor tak veľmi vyhľadávaný a tým je jedálniček a zdravá hmotnosť, ale aj 100% bezlepkové recepty[...]

 

 

zijemezdraveji.cz

Recenze - Multifunkční spotřebič Optimum Thermocook Pro

"[…] Člověku chvíli trvá, než si vůbec uvědomí, co všechno tento multifunkční přístroj umí a s čím mu vůbec může pomoci. Hlavně se jedná o šikovnou věcičku, která pomůže začínajícím kuchařům a lidem, kteří nechtějí strávit u přípravy jídla hodiny a přesto chtějí jíst zdravě a chutně. Nastavení přístroje je opravdu jednoduché a intuitivní [...]"

 

Žijeme zdravěji blog s recepty je nedílnou součástí webu e-shopu se raw produkty Rawzinka.cz. S Rawzinkou se na vzniku dobrot podílí Karolína, David, Katka, Veronika a od 4.3.2015 i nejmladší člen týmu Stella.
Věří, že jejich produkty nejsou pouhým souhrnem surovin, ze kterých byly vyrobeny, ale nesou také jejich radost a laskavost, s nimiž je tvoří. Jejich cílem je potěšit Vaše žaludky i srdce, a tímto zpříjemnit Váš den :)
Více najdete na http://blog.zijemezdraveji.cz/
susan
Zobrazit celou recenzi

 

 

elizabeth
Zobrazit celou recenzii
Nikola Hurychová
"Ze začátku jsem byla nedůvěřivá. Zkusila jsem recept podle návodu a nevyšel. Dala jsem mu ještě šanci a začala se seznamovat po svém.
ThermoCook patří do kategorie „chytrých hrnců”, které v sobě kombinují funkce mixéru, hnětače, šlehače a částečně i sporáku. Nástavce jsou vyměnitelné a součástí balení je i parní hrnec jako nástavec na hlavní nádobu. Program má v sobě přednastavené volby (celkem 20) jako “smoothie” “rýže” nebo “kynutí” + tři vlastní programy si můžete uložit do sekce DIY. Teplota jde nastavit po jednotlivých stupních, čas po vteřinách"

 

 

 

Nikola Hurychová, zakladatelka veganského blogu Nomnom.cz. Veganská blogerka a personal chef. Už 4 roky je vegankou, aktivně se věnuje tvoření receptů, cateringu a workshopům o veganské stravě.
Její stránky jsou velmi oblíbené a hodně navštěvované díky jejím lahodným receptům a pečlivému návodu, jak přejít na veganství. Více a spoustu úžasných receptů můžete najít na jejich stránkách www.nomnom.cz :)

 

 

Corina Ureche

OPTIMUM Thermocook Pro v Bucătăria Urecheatei – první dojmy

"Jako první dojem Vám mohu říci, že se tento přístroj skvěle hodí na mou kuchyňskou linku. Nezabírá příliš mnoho místa a designem perfektně zapadá. Je dobře stavěný, má jen jednu pevnou část a nemyslím si, že ji budete muset otevřít, rozebrat a pak znovu sestavit abyste si užili všeho, co může nabídnout. […]
Mnohokrát jsem chtěla přidat ingredience jako je mrkev, ananas, ořechy nebo žloutky do své šťávy, ale můj klasický mixér to nezvládne a nedokáže rozmixovat. Vkládám svou víru do Optimum ThermoCook. […]
Ovládací panel má nastavení teploty, času a rychlosti a po pár použitích přístroje nebudete ani potřebovat manuál, abyste provedli žádoucí nastavení.
Jednou z nejlepších funkcí tohoto stroje je funkce DIY, která Vám dává možnost uložit své oblíbené recepty. Uloží všechna nastavení, která jste použili na recept a když jej budete chtít udělat znovu, je třeba se jen vrátit zpět k DIY. […]
Mám spoustu receptů, které toužím vyzkoušet, tak zůstaňte v mé kuchyni. […]

 

Corina Ureche uit Roemenië (Transsylvanië) is de auteur en de eigenaar van de culinaire blog www.corinaureche.ro. Ze kookt met passie voor haar familie en begon haar blog te schrijven in 2009 met toegankelijke en smakelijke recepten voor gezinnen, die altijd tijd te kort hebben. Ze is nieuwsgierig, houdt van experimenteren met nieuwe dingen en ze is altijd op zoek naar oplossingen voor het vereenvoudigen van het werk in de keuken.
susan
Zobrazit celou recenzi

 

 

elizabeth
Zobrazit celou recenzi
Kate Hackworthy z ‘Veggie Desserts’
“Toto zařízení má půdorys toustovače na 4 toasty, ale může provádět spoustu dalších funkcí. Je to v podstatě kuchyňský robot s funkcí ohřívání a jediné co musíte dělat je, že změníte příslušenství, aby dokázal udělat ještě více – od vaření a přípravy sauté po hnětení a sekání. Ano, opravdu. Tato krásná šelma může udělat toto všechno. Jsem si docela jistá, že budu používat ThermoCook častěji než svou rychlovarnou konvici. Bude připravovat snídani: ovesnou kaši, smoothies, jogurt; oběd: polévku, pesto, chléb; večeři: guláš, rýži, omáček, těsto na pizzu... až po dezerty: pusinky, drobenku, koláč.
Tento přístroj by mohl nahradit celou kuchyň s několika přístroji a všechno krásně uvaří. Je to solidní zařízení a nezabírá moc místa v porovnání s tím, kolik toho dokáže. Zvládne spoustu věcí najednou, a to od drcení ledu po hnětení těsta. Můžete si udělat mouku z ovsa nebo pšenice, proměnit cukr krystal v moučkový cukr nebo uvařit dušené maso.”

 

Kate má poněkud neobvyklý blog. Kate dělá zdravé zákusky ze zeleniny. Letos vyhrála cenu pro Nejlepší blog o jídle v soutěži Národních cen blogů ve VB, Kate byla také uvedena jako jedna z nejlepších bloggerek roku časopisem Top Sante Magazine a byl jmenována Jamie Oliverem jako blog měsíce února.

 

Shaheen Sutton z 'Allotment2kitchen'
"Zatím jsem stále ohromena a myslím si, že pokud máte rodinu, které chcete vařit, pak by Vám byl ThermoCook v kuchyni určitě užitečný... Dokážu si sama sebe představit, jak jej používám mnohem více."

 

Shaheen založila svůj vegetariánský a veganský blog, aby mohla prezentovat své recepty, které udělala pomocí plnění zeleniny. Od té doby provozuje svou vlastní kavárnu, byla jmenována jednou z nejlepších veggie bloggerů v Británii časopisem Vegetarian Living Magazine a skončila na skvělém druhém místě v letošní soutěží Great Vegan Bake Off.
shaheen
Zobrazit celou recenzi

 

 

elizabeth
Zobrazit celou recenzi
Elizabeth Atia z 'Deník z Elizabethiny Kuchyně'
Tak co dokáže Thermocook? Všechno! Ne vážně, kromě hlídání dětí, čištění oken a mytí nádobí tento stroj může dělat téměř všechno! ... Zatím jsem ve svém přístroji Thermocook udělala květákovou polévku, snídaňové smoothie, chlebové těsto, bob obecný a parmazánový dip, citronový tvaroh, moučkový cukr (opravdu! Tento stroj je dostatečně silný na to, aby bleskově zpracoval krystalový cukr na moučkový cukr! Už se mi nesane, že by mi došel opět moučkový cukr!), tavené sušenky, sušenky z anzacu, sušenky z arašídového másla (tři různé druhy sušenek pro naši rodinu na večírek ozdobení Vánočního stromu, na snímku dole), pavlovu (jak šlehané vaječné bílky, tak šlehačková poleva), zázvorové pivo, svařené víno, kaši, horkou čokoládu, krémovou polentu a rybí koláč - včetně vaření v páře a slehání se smetanovými bramborami na koláč, vařená vejce a vaření vynikajících omáček.

 

Elizabeth je Kanaďankou žijící na Shetlandských ostrovech se svou rodinou, a zde bloguje o rodinných receptech z místních sezónních surovin. Elizabeth byla finalistkou letošních cen BIB Awards a je na třetím místě v Británii podle eBuzzing Gastronomy. Elizabeth píše pro A Taste of Shetland a 60 North Magazine. Její práci může také najít v i'i Shetland a 750g le mag.

 

 

Laura Peter
Zobrazit celou recenzi
Laura Peter
“Jsem velmi ráda, že Vám mohu představit nový produkt Froothie, multifunkční kuchyňský stroj Optimum ThermoCook Pro 20-v-1.
Ježíšek přišel letos v mém případě trochu dříve, a to se skutečně osobním asistentem v kuchyni! Velmi příjemné překvapení od Froothie Rumunsko, které bude velmi užitečné! V dalším období budu prezentovat záplavu úžasných receptů, a jak snadno lze použít tento přístroj na vaření! Jsem plná nadšení a nemůžu se dočkat, až jej budu používat!
[…]S Optimum ThermoCook budete připravovat Vaše jídlo mnohem rychleji a proč ne také mnohem lépe, za použití méně úsilí z Vaší strany a získaný čas můžete investovat do jiných věcí.
Froothie přichází na pomoc všem lidem, kteří nemají času nazbyt, a jakmile budete používat tento přístroj na vaření, jsem si jistá, že už si nebudete moci představit život bez něj.
Nejpůsobivější skutečností u tohoto produktu je, že má spoustu přednastavených funkcí, věcí, které se snadno naprogramují:
 • smoothie
 • rychlá polévka
 • jogurt
 • míchání
 • dušení
 • přesné ohřívání
 • rýže
 • hnětení těsta
 • sekání
 • sautéing
 • vaření […]

Kromě těchto přednastavených programů Vám Optimum ThermoCook Pro nabízí možnost nahrávat si své oblíbené recepty, takže je můžete kdykoliv znovu vytvořit […]”
"Laura je kulinářská blogerka s velkou vášní pro vaření, kterou zdědila po své matce. Její blog je ve své většině o tradičních rumunských jídlech, které si může dovolit každý.
Začala psát svůj blog na konci roku 2010 a za těch 5 let její činnosti získala na facebooku 340 000 ""lajků"" a její komunita roste velmi rychle nejen mezi Rumuny, ale také mezi cizinci, kteří považují rumunské recepty za lahodné.
Během této doby dostali mnoho pozitivních recení, zejména od Rumunů žijících v zahranicí, kteří zahánějí svůj smutek po domově porcí svého tradičního jídla.
Laura říká, že chce vést tento blog více jako vášeň než obchod a nabízet inspiraci těm, kteří ji hledají."

 

 

Janice Pattie
"Tento multifunkční kuchyňský přístroj má spoustu funkcí, já bych jej popsala jako velký 2 litrový džbán z nerezové oceli výkonného mixéru, který funguje trochu jako konvice, což znamená, že můžete vařit a ohřívat a zároveň mixovat. To je dost zjednodušující vysvětlení, jelikož Optimum Thermocook má více než 20 funkcí, z nichž všechny jsou navrženy tak, aby pomohly vytvořit řadu působivých a výživných jídel bez konzervantů pro Vaši rodinu zdarma...

 

Janice je dobře zavedenou bloggerkou o jídle ze Skotska. Její blog Farmersgirl Kitchen je celý o jednoduchých doma uvařených rodinných jídel a spoustou inspirativních receptů. Janice vyhrála několik soutěží v receptech a také byly její recepty zveřejněny v the Guardian a Wayfair. Během potravinového turné v Novém Skotsku získala 88 782 dojmů z Twitteru za 7 dní.
susan
Zobrazit celou recenzi

 

 

susan
Zobrazit celou recenzi
Prostor pro vegetariány
Můj hlavní důvod pro dnešní vaření bylo udělat ještě další zátěžový test mého nejnovějšího pomocného kuchyňského přístroje, který se velmi rychle stal moje první zastávkou při skoro každém úkolu v kuchyni... Promiňte mi, je to velmi dlouhý seznam, že, (s odstupem času by bylo jednodušší vypsat to, co neumí udělat... vyprat, připravit stůl, vyměnit plenky)... ale už vidíte, proč jej mám tak ráda?? Mít tento přístroj je jako mít u sebe svého vlastního pomocného šéfkuchaře v kuchyni. Ne, ve skutečnosti je to jako mít svého vlastního šéfkuchaře! Jen si řekněte, co chcete, dejte suroviny do konvice, jděte a dejte si nohy nahoru, (nebo spíš do lavoru s teplou vodou!) a vraťte se. když je večeře hotová..."

 

Kate je držitelkou profesionálního diplomu Cordon Vert ve vegetariánské kuchyni a provozuje vlastní webové stránky TheVegSpace.co.uk, které jsou uvedeny v „Top 10 VB vegetariánských blogů“ časopisem The Guardian, časopisem Red Magazine a časopisem Vegetarian Living Magazine. Její recepty se objevily v časopisech Cook Vegetarian Magazine, Observer Food Monthly a dalších. Ona také vyhrála „Soutěž o vegetariánského kuchaře budoucnosti“ pořádanou Vegetariánskou společnosti a v roce 2011 byla tvůrcem „Nejchutnějšího bezmasého jídla ve Velké Británii“ a vyhrála soutěž pořádanou společností Linda McCartney Food.

 

 

Jan Bennett-Gulg of Oil- Receipe developer, reviewer and kitchen appliance expert
Díky ThermoCook to začíná vypadat, že mě už není potřeba v mé vlastní kuchyni! Povím Vám o tomto opravdu úžasném kuchyňském náčiní... Ale ano, ThermoCook je splněný sen všech milovníků vaření. Samozřejmě to není tak, že bych já nebo někdo jiný neuměl vařit, ale s ThermoCook je všechno mnohem jednodušší. Dokonce i o bramborovou kaši je postaráno za necelých 18 minut od začátku do konce... Kniha receptů, která se dodává s přístrojem, obsahuje více než 90 receptů, ale jakmile si s ním pohrajete, můžete si samozřejmě vytvářet vlastní recepty jako jsem to udělal já s touto jednoduchou zeleninovou kari polévkou...

 

Jan Bennett je autorem aglugofoil.com, který je neustále uváděn jako jeden z nejlepších 100 blogů o potravinách ve Velké Británii. V kombinaci se sociálními médii, které jsou sledovány po tisících, je Jan uznávaným odborníkem na domácí vaření a používá pro svou práci nejlepší kuchyňské nástroje.
Jac Meldrum
Zobrazit celou recenzi

 

 

Christine Bailey
Neil Martin - Závislák na přírodním džusu - uznávaný jako jeden z předních britských odborníků na džusy, kvalifikovaný džusový terapeut registrovaný u bezplatné zdravotnické asociace.
Líbí se mi jednoduchost a všestrannost nového Optimum ThermoCook. Uživatelské rozhraní je snadno pochopitelné a dokonce mi dává možnost vytvářet si své vlastní DIY programy. Už nemusím hledat místo pro mixér, pekárnu, výrobník polévky, rýžovar, kuchyňský robot ... tento jediný přístroj nahrazuje všechna tato kuchyňská zařízení a poskytuje mi maximální funkčnost, zatímco zabírá minimální množství prostoru

 

Po dosažení zázračné proměny svého vlastního zdraví je Neil dnes uznáván jako jeden z předních britských expertů na odšťavňování. Neil je kvalifikovaný přírodní džusový terapeut registrovaný v bezplatné lékařské asociaci. Prostřednictvím své webové stránky (naturaljuicejunkie.com) a svých džusových detoxikačních programů je schopen poskytovat významné zdravotní výhody tisícům lidí po celém světě. Neilovy recepty jsou často popisovány tak, že chutnají "příliš dobře na to, aby byly zdravé". Neila lze pravidelně najít jak hostí vyprodané akce po celé Velké Británii, jelikož pokračuje ve svém poslání sdílení výhod šťavnatého životního stylu.

 

 

Nayna Kanabar
Abych vyzkoušela svůj ThermoCook, začala jsem parním zařízením. Je to snadné i pro mě, jelikož já nejsem moc dobrá, když přijde na řadu provoz elektrických, ale k mému překvapení se mi dokonce podařilo nastavit a používat toto zařízení jediným kliknutím!!! ……… Můj druhý pokus s ThermoCook byl kořeněná ořešákovo-dýňová polévka. Přidala jsem nakrájenou cibuli a kousky ořešáku a dýně do džbánu se zeleným chilli, špetku kmínu a soli, vodu, zmáčkla jsem funkci „Rychlá polévka“ a měla jsem lahodnou horkou bublající polévku za méně než 20 minut. Vše bylo stále lepší a lepší tak působivé! Můj třetí pokus bylo džem... A džem dopadl naprosto dokonale...

 

Nayna je jednou z nejpopulárnějších vegetariánských bloggerek ve Velké Británii. Bloguje snadné vegetariánské recepty a je zařazena mezi top 50 blogů o potravinách ve Velké Británii od Foodies 100. Recepty od Nayny se objevily v časopisech Metro, The Evening Standard a Eat In.
Christine Bailey
Zobrazit celou recenzi

 

 

Neil Martin
Kvalifikovaný přední výživový poradce, šéfkuchař, novinář a autor několika knih o zdraví.
Thermocook je tvrdě pracující multifunkční zařízení. Nejen, že funguje jako vysoce kvalitní mixér, ale je také velmi univerzální - může dělat pyré a ohřívat zároveň, takže je ideální na polévky, omáčky a dušené pokrmy, a také dokáže semlít koření, ořechy a semena tak jemně, že je ideální pro celou řadu raw lahůdek a dezertů.
Právě jsem použil Optimum Thermo Cook během demonstrace vaření na Veg Festu v Londýně na polévku, pesto, fondán atd., které se líbily každému. Tento stroj má spoustu potenciálu - je skvělý!!

 

Christine je kvalifikovaná vedoucí výživová poradkyně, šéfkuchařka, novinářka a expertka na média. Během jejího rozsáhlého vzdělávání získala čestný titul první třídy ve výživové terapii na proslulém Nutrition Centre CNELM. Má také kvalifikaci na úrovni magistra a působí na PGCE ve vzdělávání dospělých a přednášení. Zkušená spisovatelka o potravinách a zdraví Christine pravidelně přispívá do národních a místních časopisů a novin o jídle, zdraví, výživě a fitness. Významně se objevuje v médiích, včetně rozhlasu a televize. Je autorkou několika knih o zdraví a receptů.

 

 

 

 

Hrdí operátoři řady spotřebičů Optimum v České republice

PayPal Logo

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registrační číslo : NL 824103099B01
  Zákaznický servis : [email protected]
  telefonní číslo : 228880081

INSTAGRAM