Kuchyňské spotřebiče vysoké kvality
navržené a sestrojené pro Vás v Austrálii
 
  

OPTIMUM 600 (3. GENERACE) ODŠŤAVŇOVAČ S VELKÝM OTVOREM PRO LISOVÁNÍ ZA STUDENA!

NOVINKA 2017! – Není potřeba žádné přípravy potravin – patentovaný odšťavňovač s velkým otvorem zpracuje celé ovoce a zeleninu – bezkonkurenční kvalita a cena

Všechny pomalé odšťavňovače si obyčejně vyžadují hodně přípravy potravin, jejich krájení a podobně


Optimum 600

OPTIMUM 600 (3. GENERACE) ODŠŤAVŇOVAČ S VELKÝM OTVOREM PRO LISOVÁNÍ ZA STUDENA!

běžná
cena: 12 500 Kč

OPTIMUM 600 (3. GENERACE) PŘÍSLUŠENSTVÍ A FUNKCE:

 • O 50% větší odšťavňovací šroub pro lepší extrakci štávy a živin
 • Sítka - hrubé a jemné sítko pro všestrannost při odšťavňování
 • Čistící kartáč
 • Kuchařka s recepty v pevné vazbě
 • Záruka 30 dní na vrácení peněz
 • Přístup k podpoře odborného týmu
 • Podpora a řešení záruky 24x7

NÍŽE JE SROVNÁNÍ POUHÝCH 2 ODŠŤAVŇOVAČŮ S VELKÝM OTVOREM NA SVĚTĚ:

    Optimum 600 (3. generace) Whole Slow Juicer   Kuvings B6000 Whole Slow Juicer
RPM (rychlost):  
43 RPM
 
54 RPM
Průměrný hluk:  
40-60dB
 
50-60dB
Počet wattů:  
200 wattů
 
240 wattů
Nepřetržitý čas odšťavování:  
30-45 min (doporučováno)
 
30 min (doporučováno)
Záruka:  
5 let domácí/
1 rok reklama
 
20 let na motor, 5 díly a funkčnost
Indukční motor:  
Ano
 
Ano
Průměr hrdla:  
8 cm
 
7,5 cm
Kohoutek na šťávu:  
Ano
 
Ano
Prázdný talíř: (na zmrzlinu a ořechové máslo)  
Ne
 
Ne
Materiál nádoby a talíře:  
Tritan (vyšší kvalita)
 
Tritan (vyšší kvalita)Nedistribuujeme žádné výrobky Kuvings


Specifikace

Specifikace spotřebiče:   Optimum 600 (3. generace)
Motor:  
200 Wattů
Rychlost (RPM):  
43 RPM
Rozměry produktu:  
H50*L25*W20cm
Hmotnost produktu:  
7 kg
Třída:  
Domácí
Inteligentní funkce zvrácení:  
Ano
Tlačítko automatického resetování:  
Ano
Rozměry hrdla::  
hrdlo/plnící otvor o průměru 8 cm a pěchovadlo
Barvy:  
Černá, červená, bílá a stříbrná
Materiály:  
Ultem, Tritan, ABS, PC
Záruka:  
5 let domácí/
1 rok reklamaCo se nachází v krabici?

 • 2 odšťavňovací talíře (1,2 litru)
 • Kohoutek na odšťavňování a klobouček proti kapání
 • Točící košík
 • Síto GE Ultem a šnek
 • Základna obsahující motor 240W AC bez kartáčů
 • Kniha receptů a manuál
 • Čistící kartáč
 

30 denní ZKOUŠKA - ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

* Povinná pole

12 500 Kč

12 500 Kč

* Cena s DPH, poplatek za dopravu 300,-Kč nezahrnut

Nejobsáhlejší záruka nabízená v odvětví se vztahuje na motor a díly, servis a doručení, celonárodní servisní centra a zákaznickou podporu

 

Ohodnocen jako #1 odšťavňovač v UK časopisem T3 Magazine
Ve srovnání se 17 značkami včetně Hurom!

Šťáva lepší kvality

Nízká rychlost odšťavňovačů Optimum vede k lepší kvalitě, lepší chuti a většímu objemu šťávy a také méně náročnému čištění! Níže můžete vidět video, které to prokazuje s použitím odšťavňovače Optimum 500 (který, stejné jako všechny pomalé odšťavňovače, nemá celý otvor jako Optimum 600, a proto si vyžaduje nakrájení ovoce a zeleniny)

 

 

 • Optimum 400 vs Optimum 600

 • Optimum 600 - úvodní klip

 

 

*Prosím, vemte na vědomí, že videa výše byla natočena s našimi odšťavňovači za studena Optimum 400 a Optimum 600 1.generace, prvním z edice našich 600 odšťavňovačů za studena.

 

BEZ POTŘEBY KRÁJENÍ OVOCE A ZELENINY!

Toto je nejdůležitejší vlastnost přístroje Optimum 600 1. generace Whole Slow Juicer: Má opravdu velké hrdlo! Nikdo nemá rád přípravu potravin. Konečně je k dostání odšťavňovač, který může zpracovávat celá jablka, pomeranče a další, aniž by museli být nakrájeny na kusy. Revoluční zlepšení konceptu pomalého odšťavňování.

 • Úvod

  S ohromným úspěchem mixérů řady Optimum, značka Optimum spolupracovala s některými z nejuznávanějších světových výrobců, aby mohla přijít na trh s vysoce kvalitním a odolným odšťavňovačem, s nižší rychlostí a lepší extrakcí než konkurenti. Proces designování, testování a schvalování trval firmě Optimum déle než rok. Každá součástka byla vytvořena tak, aby konkurovala nejlepším světovým značkám. Přístroj byl navržen tak, aby vydržel déle, také díky motoru s 10-ti letou komplexní zárukou. Uvědomujeme si, že s cenou 15 500 Kč, je Optimum pomalý odšťavňovač drahým přístrojem, nicméně, můžeme Vás ujistit, že stojí za tuto investici. Vítáme nový, dlouho očekávaný, Optimum 600 (3. generace).

  Tento vysoce odolný, výnonný, univerzální, vertikální odšťavňovač vyrobí nutričně bohatý džus během pouhých několika minutve. Je prokázáno, že díky nízkému tření a lisování za studena, bez zahřívání, odšťavňovač Optimum 600 (3. generace) zachovává více vitaminů, minerálů a enzymů ve srovnání s vysokorychlostími odšťavňovači. Více živých enzymů znamená, že šťáva vytvořená v Optimum je lepší pro Vaše zdraví a vitalitu.

 • Díky čemu je Optimum 600 (3. GENERACE) nejlepší

  Tento produkt jsme navrhovali a testovali více než rok, aby dosáhl dokonalosti. Níže si můžete prohlídnout seznam vlastností, díky kterým jde o odšťavňovač světové třídy:

  • Nízké otáčky - pouze 43 ot./min
  • Navržen pro dlouhou životnost - vysoce kvalitní díly schváleny organizací SGS
  • Indukční motor navržen pro dlouhou životnost, 5 let domácí/1 rok reklama
  • Uživatelsky atraktivní
  • Snadné čištění (funkce samočištění)
  • Nízký hluk - pouze 40 dB
  • Díky nízké rychlosti (pouze 43 rpm) se zachovává chuť přísad
  • Více živin, vitamínů, minerálů a enzymů
  • Menší separace a o 35% více šťávy než u odstředivých odšťavňovačů
  • Bezpečnostní senzor
  • Schválen organizacemi CE a SGS
 • Proč pomalý odšťavňovač

  Odšťavňovač Optimum 600 funguje na základě lisovací (žvýkací) metody, čímž vytváří vysoce kvalitní šťávu. V porovnání se získáváním šťávy pomocí trhání a vysokorychlostními odstředivými odšťavňovači fungují pomalé odšťavňovače při nízkých rychlostech a jemně lisují ovoce a zeleninu, aby z nich vytiskli šťávu, přičemž odšťavňovač Optimum je s pouhými 60 rpm nejlepší na trhu.

  Šnekový vrták drtí a stlačuje potraviny, čím uvolňuje jejich hluboce uloženy živiny a enzymy. Výsledkem fytonutrientů, které se během tohoto procesu uvolní, je šťáva sytější barvy obsahující větší množství vitamínů a minerálů. Při této metodě se díky integritě buněk přísad omezuje oxidace a separace.

  James Colquhoun & Laurentine - filmaři Bosch „FOOD MATTERS“ (NA POTRAVINÁCH ZÁLEŽÍ) a „HUNGRY FOR CHANGE“ (HLADOVÍ PO ZMĚNĚ) uvádějí: „Vertikální odšťavňovače používající lisování za studena jsou nejpokročilejšími odšťavňovači! Odšťavňovače využívající lisování za studena získávají o 35% více šťávy z čerstvých surovin, což znamená, že od prvního dne, co je začnete používat, ušetříte!“

  Nutriční testy* (mezi lisováním za studena a odstředivými odšťavňovači) odhalily, že lisováním za studena se extrahuje o 42% více vitaminu C, až o 60% více vitaminu A a přibližně o 35 - 50% více šťávy.

  * Výsledky testů z laboratoře Michelson Laboratories,Inc., Korejský institut pro výzkum potravin (KRFI) a interní laboratoře.

   

  Vysoce kvalitní odštavňovače pro lisovaní za studena, jako třeba Optimum 600 (známé také jako lisovací odšťavňovače anebo pomalé odšťavňovače), rozhodné vytvoří šťávu vyšší kvality a umožní vám získat z vašeho ovoce a zeleniny více (ve srovnání s odstředivými odšťavňovači), nejenom co se týče výnosnosti šťávy (čímž dlouhodobě šetří peníze), ale také tím, že zachovávají vitální enzymy a výživné látky a nabízejí čerstvou lahodnou chuť.

  VÝHODY pomalého odšťavňovače Optimum 600:

  • Vhodný k odšťavňování listové zeleniny, trávy, klíčků a bylin
  • Vyšší výnosnost šťávy
  • Šťáva vydrží déle, přičemž integrita enzymů přetrvává až 72 hodin
  • Nižší rychlost znamená, že vzniká méně tepla, čímž se uchová více výživných látek a enzymů
  • Minimální separace šťávy a pěnění
  • Lisování je tiché.
 • Proč džus

  Existuje hodně důvodů, proč byste měli zvážit přidání čerstvé šťávy na váš jídelníček - to platí obzvlášť pro šťávy založené na zelenině.

  Pestrost je kořením života. Odšťavňování vám umožňuje konzumovat široké spektrum ovoce a zeleniny, které byste celé ve větším množství celé sníst nemohli. Každodenním přidáním čerstvých a lahodných džusů snadno dosáhnete minimální doporučovanou denní dávku ovoce a zeleniny (2+5).

  Přijímání výživných látek pomáhá dlouhověkosti. Vysoký podíl populace má omezenou schopnost přijímat živiny z ovoce a zeleniny z důvodu poruch zažívání způsobených věkem, alergiemi anebo přetrvávajícími nezdravými stravovacími návyky. Balené džusy jsou obyčejně pasterizovány, a proto obsahují minimální množství živin. Čerstvé džusy obsahují aktivní živiny a minerály, které se dostávají přímo do krevního oběhu za méně než 20 minut.

  Zdravotních výhod je hodně. Zelené šťávy jsou vysoce alkalizující, čímž pomáhají zvyšovat energii, zlepšovat trávení a duševní čistotu. Odšťavňování alkalických potravin může také pomoci udržet přirozenou hladinu pH v těle a pomoci tím s udržením čisté pokožky, celkového zdraví a pohodlí. Když to se svým zdravím myslíte vážně, měla by být konzumace nejkvalitnějších potravin bohatých na živin vaší hlavní prioritou, ohledně které byste neměli dělat kompromisy.

  JAK UŠETŘIT - Článek převzatý z Food Matters

  Použijme příklad. Jestli odšťavníte týdenně čerstvé ovoce a zeleninu v hodnotě $100 pomocí odšťavňovače se studeným lisováním místo odstředivého odšťavňovače, můžete získat o 35% více šťávy, což znamená úsporu $35!

  Takže jestli byste pomalý odšťavňovač používali celý rok, mohli byste ušetřit až $1820!!! (Což znamená, že samotnými úsporami mnohokrát pokryjete náklady na odšťavňovač!) Je to způsobeno tím, že odšťavňovače se studeným lisováním produkují o moc sušší dužinu než odstředivé odšťavňovače, což znamená, že je získáno nejvyšší možné množství živin a zůstává obecné méně odpadu. Odšťavňovače se studeným lisováním fungují při nízkých rychlostech (Optimum 400 při pouhých 60 RPM), čím vzniká pouze minimum tepla. Díky tomu vzniká nejenom lépe chutnající šťáva s minimem pěny a separace, ale také to znamená, že se zachovají příznivé enzymy a živiny. Tyto látky příznivě působí na vaše tělo a dlouhověkost.

 • Odšťavňování celého zázvoru v pomalém lisovém odšťavňovači Optimum 600 s velkým otvorem

 • Odšťavňování sladkých brambor v pomalém lisovém odšťavňovači Optimum 600 s velkým otvorem

 • Odšťavňování listové zeleniny v pomalém lisovém odšťavňovači Optimum 600 s velkým otvorem

 • Příprava snadného zeleného SMOOTHIE v pomalém lisovém odšťavňovači Optimum 600 s velkým otvorem

Pro další informace

Všechny naše reference jsou ověřeny jako pravdivé

Hrdí operátoři řady spotřebičů Optimum v České republice

PayPal Logo

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registrační číslo : NL 824103099B01
  Zákaznický servis : [email protected]
  telefonní číslo : 228880081

INSTAGRAM