Kuchyňské spotřebiče vysoké kvality
navržené a sestrojené pro Vás v Austrálii
 
  

Džusové bary a kavárny

Pro další informace klikněte zde: Uvítací balíček (pdf, 962KB)

Společnost Froothie vyvinula díky blízké spolupráci s nejzkušenějšími dodavateli džusových barů jedinečný systém, který pomáhá džusovým barům s prosazením jejich podniku a zvýšení prodeje smoothies. Níže nabízíme přehled, jak toho dosahujeme:

Naše ovoce:

Existující džusové bary budou neustále vyhledávat ovoce lepší kvality za konkurenční ceny a společnost Froothie zrovna to nabízí. Neúnavně pracujeme na tom, abychom zabezpečili, že všichni naši dodavatelé splňují standardy kvality a naše kupní síla nám umožňuje nabízet nejlepší ceny na trhu.

Naše propagační materiály:

Během hodně krátkého období dokázala společnost Froothie rozvinout svou značku na národní úrovni a vytvořit hodně loajální zákaznickou základnu, která dokáže konkurovat v současné dominanci společnosti Boost juice. Jakož džusový bar máte k dispozici možnost zahrnout jméno naší značky a také nabídku našich propagačních materiálů, které vám mohou pomoci zvýšit prodej.

Naše zkušenosti:

Desetiletí zkušeností týmu Froothie v oblasti vytváření některých z největších franšíz v Austrálii znamenají zásadní rozdíl, který vám může pomoci růst a přizpůsobit se současnému trhu. Nabídneme vám rady a podporu ohledné vašeho obchodu, vašeho marketingového přístupu, receptů smoothies, které používáte a také radu dalších faktorů, které jsou rozhodující pro vlastnictví úspěšného džusového baru. Pro získání dalších informací ohledně služeb, které nabízíme, klikněte zde.

Chcete založit svůj vlastní džusový bar?
Jsme univerzálním poskytovatelem všeho, co potřebujete. Pro další podrobnosti klikněte zde.

Hrdí operátoři řady spotřebičů Optimum v České republice

PayPal Logo

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registrační číslo : NL 824103099B01
  Zákaznický servis : [email protected]
  telefonní číslo : 228880081

INSTAGRAM