Kuchyňské spotřebiče vysoké kvality
navržené a sestrojené pro Vás v Austrálii
 
  

PŘEDSTAVUJEME OPTIMUM G2.1 MIXÉR SÉRIE PLATINUM


PŘEDSTAVUJEME OPTIMUM G2.1 MIXÉR SÉRIE PLATINUM

běžná
cena: 24 330 Kč

VLASTNOSTI A PŘÍSLUŠENSTVÍ OPTIMUM G2.1 PLATINUM:

 • Elegantně jednoduchý dotykový ovládací LED panel
 • Šest automatických programů ovládaných jedním stisknutím tlačítka
 • Precizní, vyladěná manuální funkčnost
 • Nádoba schválena UL, CE a FDA vyrobená z materiálu Eastman Tritan kopolyester bez BPA s víkem a kloboučkem
 • Víceúčelový systém 6 čepelí pro vlhké a suché potraviny z nerezavějící oceli
 • Nástroj na intenzivní utlačování pro lepší zpracování a mixování
 • Sáček na ořechové mléko ZDARMA
 • 104 stránkovou knihu receptů v pevné vazbě ZDARMA
 • 30 denní záruka vrácení peněz
 • Přístup k odbornému týmu podpory
 • Mezinárodní záruka

Pro více informací o součástech a příslušenství prosím Klikněte ZDE

    Optimum G.21 série Platinum   Vitamix Pro Series 500
Motor:   2835 wattů   Motor základny o výkonu max. 2 HP
Třída:   Domácí a komerční   Domácí
Čepele:   6 – čepelový systém   4 – čepelový systém
Kvalita čepelí:   Čepele z nerezové oceli   Čepele z nerezové oceli
Velikost nádoby:   2 l   2 l
Materiál nádoby:   Eastman Tritan kopolyester bez BPA   Eastman Tritan kopolyester bez BPA
Převody nádoby:   Kov   Kov
Spojení nádoby/základny:   Kov   Kov
Digitální panel:   Ano   Ne
Programované cykly:   6 předprogamovaných nastavení   3 předprogamovaných nastavení
Hmotnost:   5.5 kg   5 kg
Záruka:   5 let domácí/
1 rok reklama
  7 let záruka


"Porovnání rychlosti (ot/min): Vzhledem k tomu, že neexistuje standardizovaný test pro srovnání rychlosti mixérů, Froothie již nadále neuvádí rychlost jednotlivých mixérů. Místo toho se zaměřujeme na výkon a kvalitu výrobků, včetně materiálů, a konstrukci motorů."
    Optimum G.21 série Platinum   Bledtec Designer 725
Motor:   2835 wattů   1 725 wattů
Třída:   Domácí a komerční   Domácí
Čepele:   6 – čepelový systém   2 – čepelový systém
Kvalita čepelí:   Čepele z nerezové oceli   Čepele z nerezové oceli
Velikost nádoby:   2 L   1.7 L
Materiál nádoby:   Eastman Tritan kopolyester bez BPA   Eastman Tritan kopolyester bez BPA
Převody nádoby:   Kov   Kov
Spojení nádoby/základny:   Kov   Kov
Digitální panel:   Ano   Ano
Programované cykly:   6 předprogamovaných nastavení   6 předprogamovaných nastavení
Hmotnost:   5.5 kg   10.7 liber
Záruka:   5 let domácí/
1 rok reklama
  8 let záruka


"Porovnání rychlosti (ot/min): Vzhledem k tomu, že neexistuje standardizovaný test pro srovnání rychlosti mixérů, Froothie již nadále neuvádí rychlost jednotlivých mixérů. Místo toho se zaměřujeme na výkon a kvalitu výrobků, včetně materiálů, a konstrukci motorů."
OVLÁDÁNÍ: Šest automatických programů s jediným stisknutím nabízejících možnost udělat perfektní smoothies, sorbety, ořechová mléka, polévky, omáčky či arašídy nebo kávu. Precizní, vyladěné manuální ovládání: možnost nastavit čas a rychlost na přesné parametry, které chcete, nebo možnost použít nejprve funkci pulse pro lepší jemnost.
NÁDOBA: Multifunkční nádoba pro vlhké i suché použití, včetně víka a kloboučku
Teplu odolná polykarbonátová 2 l nádoba
ČIŠTÉNÍ: Inovativní design činí čištění Optimum G2.1 – mixéru ze série Platinum snadným – není třeba odstraňovat čepele!
PŘÍKON: 220-240V/50-60HZ
PŘÍSLUŠENSTVÍ: Robustní pěchovadlo, tkanina na ořechové mléko
ROZMĚRY PRODUKTU: 20*21*51 cm
HMOTNOST PRODUKTU: 5.6 KG

DOMÁCÍ FUNKCE

  • Ovocné smoothies mixér Optimum je navržen tak, aby vyráběl nejlepší ovocné smoothies v domácím i komerčním prostředí - během několika sekund dokáže rozdrtit led i ovoce

  • Zelené smoothies kadeřávek, zelí, celer, špenát, máta, okurky, banány a nebo mrkve - Optimum zajistí, že Váš zelený smoothie bude jemný a vláknitý

  • Mletí ořechů a obilnin systém 6 čepelí mixéru Optimum mu umožňuje snadno rozemlít celé obilniny, fazole, rýži a vymísit těsto, které je pak připravené přímo do trouby.

  • Drcení ledu komerční motor o výkonu 3.8 koňských sil umožňuje mixéru Optimum rozdrtit během několika sekund velké množství ledu, což je ideální pro smoothies, ochucené ledové tříště nebo zmrzliny

  • Ořechová másla čokoládové lískové ořechy, arašídové máslo, mandlové máslo… co jen chcete! Mixér Optimum pro Vás připraví z jediné přísady ta nejchutnější ořechová másla bez konzervantů

  • Zmrzliny ze zmraženého ovoce mixér Optimum změní Vaše oblíbené ovoce na lahodnou porci zmrzliny bez tuků a konzervantů, kterou si tak můžete vychutnávat zcela bez výčitek

  • Horké polévky stejný mixér, který dokáže připravit zmrzlinu, dokáže nabídnout také horké polévky z výlučně přírodních přísad, a to navíc za méně než 10 minut! Tuto možnost mixér Optimum nabízí díky působivé rychlosti, která mu umožňuje zahřát obsah pomocí třecího tepla

  • Pomazánky a dipy ať už máte raději docela jemný humus nebo rajčatovou salsu s kousky rajčat, mixér Optimum Vám zaručeně pomůže, jelikož umožňuje přípravu širokého spektra dipů a pomazánek

  • Čerstvé ovocné šťávy mixér Optimum dokáže rozmixovat celé ovoce i zeleninu, a to se slupkou a nenakrájené, díky čemuž vytváří zdravou šťávu plnou vlákniny. Nejlepší však je, že… nic nevyjde nazmar a proto je čištění rychlé a snadné

  • Koktejly koktejly je možné připravit třepáním, rozmícháním nebo mixováním s ledem, díky čemuž můžete během několika sekund připravit skvělou pochoutku

  • Omelety stejným způsobem, jako Optimum připraví kouřící horké polévky, tření čepelí dokáže také připravit úžasné omelety během několika minut!

KOMERČNÍ FUNKCE

  • Během vteřin drtí led mixér Optimum je výkonný komerční mixér, který dokáže dosáhnout velmi vysoké rychlosti (otáček za minutu), což znamená, že led dokáže rozdrtit během několika vteřin a vytvořit tak jemné nápoje se skvělou konzistencí a bez hrudek.

  • Snadná oprava a údržba vysoce kvalitní odolné komponenty vyrobené jedním z nejrenomovanějších výrobců mixérů na světě umožňují mixérům Optimum zvládnout intenzivní používání v džusovém baru nebo kavárně. V nepravděpodobném případě, že se něco porouchá, jsou náhradní díly levné a snadno dostupné, přičemž oprava mixéru je jednoduchá a nenáročná - na rozdíl od většiny konkurenčních modelů. Upozorňujeme, že v případě potřeby urgentní údržby jsou opravárenská centra rozmístěná po Austrálii.

  • Efektivní a odolný vlastní motor s uhlíkovými kartáči jedinečný motor mixéru Optimum mění spotřebu elektřiny v závislosti na aktuální potřebě. Díky tomu vydrží bez jakýchkoliv poruch a potíží déle než většina konkurenčních značek.

  • Nerezavějící systém 6 čepelí mixér Optimum je vybaven čepelemi vyrobenými v Japonsku, díky čemuž dokáže rozdrtit i nejhrubější přísady bez jakýchkoli potíží.

  • Inteligentní ochrana proti přetížení pro zabezpečení extra odolnosti je mixér Optimum vybaven integrovaným senzorem, který automaticky vypne motor, pokud dojde k nadměrnému používání, čímž se prodlužuje provozní životnost zařízení a vyhýbá se poruchám. Kdyby mixér kdykoliv chybil, jednoduše jej znovu zapněte.

  • Reputace mixér Optimum se používá v džusových barech, kavárnách a franšízách v celé Austrálii a také zahraničí, přičemž se prokázal jako vysoce kvalitní mixér nejvyšší třídy a získal si důvěru vlastníků podniků po celém světě. Také výrobce mixérů Optimum je značně uznávanou firmou, která má ve svém odvětví více než 30 let zkušeností.

 • Podpora Froothie společnost Froothie se specializuje na vytváření džusových barů a kaváren v Austrálii a na Novém Zélandu, díky čemuž nashromáždila hodně zkušeností v odvětví přípravy džusů a smoothies. Jakožto náš zákazník a hrdý majitel mixéru Optimum získáte bezplatné recepty na smoothies a neocenitelné rady ohledně rozvoje džusového baru a zvýšení prodeje.


Udělejte si výživné ovocné smoothies a džusy během několika vteřin s hladkou, delikátní konzistencí.Udělejte si delikátně jemné, zdravé sorbety.Pomelte různé obilniny a semínka snadno a jednoduše.Udělejte si ořechová mléka bez mléčných výrobků, sójová mléka a mnoho dalšíhoUdělejte si jemné a krémové horké polévky bohaté na živiny.Udělejte si domácí pomazánky, dipy, dressingy a marinády během několika vteřin.

* Povinná pole

24 330 Kč

24 330 Kč

* Cena s DPH, poplatek za dopravu 300,-Kč nezahrnut

ZARUČUJEME VAŠI SPOKOJENOST – 30 DENNÍ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ
Guarantee
KLIKNĚTE ZDE PRO VÍCE INFORMACÍ… BUDETE UNEŠENI!

NEJOBSÁHLEJŠÍ ZÁRUKA NABÍZENÁ V ODVĚTVÍ SE VZTAHUJE NA MOTOR A DÍLY, SERVIS A DORUČENÍ,
DORUČENÍ, CELONÁRODNÍ SERVISNÍ CENTRA A ZÁKAZNICKOU PODPORU

 • Úvod

  Elegantní, sofistikovaný a přitom velmi praktický – Optimum G2.1 – mixér ze série Platinum je nepokročilejším mixérem řady spotřebičů Optimum.

  Náš dodavatel, Optimum Appliances, je australská společnost, která si vybudovala svou reputaci vývojem produktů světové třídy, jež jsou poté distribuovány po celém světě exkluzivně společností Froothie. Ty si získali svou reputaci tak, že část svého času investovaly do výzkumu potřeb zákazníka – a poté udělaly vše možné, aby dosáhly vysoce kvalitního koncového výsledku.

  Například jsme se zeptali našich nejvytíženějších a nejnáročnějších zákazníků, co by od svých mixéru opravdu potřebovali. A oni nám řekli, že by chtěli inteligentní zařízení, které dokáže udělat smoothies, polévky a další čerstvá, zdravá jídla tak rychle a jednoduše, jak jen to je možné. Neméně důležité bylo však to, že nechtěli, aby byla tato inteligence na úkor elegance.

  Vítejte u Optimum G2.1 – mixéru ze série Platinum: inteligentní, univerzální funkčnost při stisku jediného tlačítka – a to vše v balení ohromujícího designu exteriéru.


 • PROČ NABÍZÍME OPTIMUM G2.1 – MIXÉR ZE SÉRIE PLATINUM?

  Cíl Froothie je jednoduchý: pomáhat lidem vést zdravější životní styl a přitom propagovat naši exkluzivní řadu Optimum. My víme, že zůstat zdravými a jíst nejčerstvější a nejvýživnější potraviny je pro Vás věcí, o které se nevyjednává. Jak jinak byste získali potřebnou energii, abyste dokázali splnit Váš náročný program?

  Nicméně tento stejný náročný program znamená, že potřebujete, aby příprava těchto potravin byla tak jednoduchá a bezproblémová, jak je to jen možné. My také víme, že jste ve svém životě dosáhli pozice, kdy je forma stejně důležitá jako funkce. To znamená, že potřebujete mít rádi, jak zařízení vypadá na Vašem stole, stejně jako potřebujete mít rádi práci, kterou to ve Vašem životě udělá.

  Optimum Appliances ušla dlouhou a náročnou cestu, aby navrhla mixér, který zaškrtne všechna políčka: chytrý a univerzální s elegantním moderním vzhledem. Výsledek: Optimum G2.1 – mixér ze série Platinum, kde se kvalita a univerzálnost snoubí s unikátním a stylovým designem.

 • KLÍČOVÉ VÝHODY PRO VÁS

  Je skvělé vědět, že vysoce kvalitní exteriér z nerezové oceli Vašeho Optimum G2.1 – mixéru ze série Platinum krásně a bezproblémově zapadne do Vašeho celkového dekoru kuchyně. Nicméně, vzhled není všechno. Budete potěšeni objevením mnoha „chytrých a univerzálních“ funkcí a tady je přehled toho, co tím myslíme:

  • Elegantně jednoduchý dotykový ovládací LED panel: tato přehledná obrazovka displeje Vám umožní vybrat správnou možnost v menu během okamžiku.
  • Šest automatických programů s jediným stisknutím tlačítka: udělejte perfektní smoothies, sorbety, ořechová mléka, polévky, omáčky či pomelte arašídy nebo kávu … to vše s jediným stiskem tlačítka.
  • Precizní, vyladěné manuální ovládání:možnost nastavit čas a rychlost na přesné parametry, které chcete, nebo možnost použít nejprve funkci pulse pro lepší jemnost.
  • Velká, víceúčelová nádoba pro suché/vlhké použití:není třeba používat různé nádoby na různé druhy mixování.
  • Snadné čištění:inovativní design činí čištění Optimum G2.1 – mixéru ze série Platinum snadným – není třeba odstraňovat čepele!

  A samozřejmě, jako u všech spotřebičů Optimum, je bezpečnost na prvním místě. Proto Optimum G2.1 – mixér ze série Platinum zdvojnásobuje bezpečnostní opatření – automatická ochrana motoru proti přehřátí a elektronická ochrana proti přetížení samotného přístroje.

 • NÁŠ SLIB

  Výhody být zákazníkem Froothie se rozšíří i poté, co si objednáte Váš Optimum G2.1 - mixér ze série Platinum. Zatímco Váš nový mixér nabízí jednoduchost pouhým stisknutím tlačítka, vždycky toho bude více, co s ním můžete dělat, takže budete chtít aktuální poradenství a podporu, abyste z něj získali co nejvíce.

  Právě proto zajišťujeme, že je tu pro Vás náš tým podpory, pokud jej potřebujete. Systém podpory a záruky Froothie je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a umožňuje Vám požádat o pomoc kdykoliv.

  Navíc jako zákazník Froothie získáte jedinečný 1 měsíc zkušební doby, když si zakoupíte Váš Optimum G2.1 - mixér ze série Platinum. Pokud nejste spokojeni s Vaším novým mixérem z JAKÉHOKOLI důvodu, obraťte se na Froothie do 30 dnů. Vrátíme Vám celou zaplacenou částku bez dalších otázek.

 • Shrnutí

  Mohli bychom pět chvalozpěvy na Optimum G2.1 - mixér ze série Platinum donekonečna... Nicméně neexistuje žádný lepší způsob, jak ocenit jeho dokonalou směsici provedení a funkčnosti, než zažít jeho působení ve Vaší vlastní kuchyni.

  Je dostatečně silný na to, aby byl používán v rušném džusovém baru, dostatečně univerzální na špičkovou kavárnu a přesto tak elegantní, aby přispíval k prudce elegantnímu dekoru kuchyně. Stručně řečeno, Optimum G2.1 - mixér ze série Platinum je dokonalým spojením stylu a obsahu, které jste hledali.

Hrdí operátoři řady spotřebičů Optimum v České republice

PayPal Logo

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registrační číslo : NL 824103099B01
  Zákaznický servis : [email protected]
  telefonní číslo : 228880081

INSTAGRAM