Kuchyňské spotřebiče vysoké kvality
navržené a sestrojené pro Vás v Austrálii
 
  

Časté otázky - Optimum

 

Jaké jsou funkce zařízení Optimum?

DOMÁCÍ POUŽITÍ: Díky víceúčelové čepeli a působivé rychlosti dosahující až 48,000 rpm dokáže mixér Optimum© Blender zabezpečit různé funkce na přípravu potravin, jako například mixování, rozsekání, šlehání, nasekání, míšení, mletí, zahřívání, mražení a vyšlehání různých druhů potravin. Optimum dokáže rozmixovat cokoliv od ovoce a zeleniny přes kávová zrna, led, různé koření až po maso. Takže ať už plánujete udělat lahodnou horkou polévku, velký talíř zmrzliny, zelený smoothie anebo celé obědové menu, Optimum je pro vás správnou volbou. Výkonný motor a vysokorychlostní čepele zvládnout zmražené a také horké potraviny, stejně jako potraviny pokojové teploty. Optimum je rozhodně unikátní kuchyňský spotřebič, který charakterizuje excelence a výjimečnost.

.

KOMERČNÍ POUŽITÍ: Motor zařízení Optimum o výkonu 2,238 - 2,611 Wattů mu umožňuje ustát hodně intenzivní využívání v džusovém baru anebo kavárně - včetně drcení ledu a přípravy nejlahodnějších smoothies a džusů během několika vteřin. Při použití zařízení Optimum není potřeba žádné usrkávání ani žvýkání, jelikož díky rychlosti a výkonu motoru bude každý nápoj rozmixován do jemné textury, která zabezpečí neustálou spokojenost zákazníků. Mixér Optimum je vybaven 20, 35 anebo 45 sekundovým spínačem automatického mixování anebo otočným ovladačem pro variabilní rychlost, který uživatelům umožňuje připravovat nápoje bez dohledu pouze pomocí stlačení tlačítka anebo využít citlivější ovládaní v podobě otočného ovladače - hezké a snadné!


Čím se Optimum liší od domácích mixérůMixér Optimum je mixér komerční třídy, který překonává domácí mixéry výkonem a výdrží, přičemž nabízí možnost přípravy smoothies kvality džusového baru a jídel kvality na úrovni restaurace. 

Běžné domácí mixéry nenabízejí výkon, který poskytuje každý mixér Optimum, díky čemu zvládne rozmanité kuchyňské úkoly. Když si kupujete mixér, musíte dbát na tři komponenty: Výkon motoru, rychlost čepelí a hlučnost. Optimum má skvělý motor, který dokáže dosáhnout až 2611 Wattů. Čepele se dokážou točit rychlostí 48,000 rpm a hlasitost dosahuje minimální hodnotu 80-90 decibelů.


Co když mixér nesplní mé očekávání?

Společnost v současnosti nabízí zákazníkům zkušební lhůtu s možností vrácení mixerů do 30 dní od data obdržení mixéru (s vrácením plné sumy peněz). Díky tomu si můžete mixér vyzkoušet ve své vlastní kuchyni ještě dříve, než se rozhodnete, jestli si jej chcete nechat. Touto nabídkou zároveň dokazujeme naši víru v kvalitu a výkon mixéru. Další akce, kterou v současnosti společnost Froothie nabízí, je výrazná sleva ve výši více než 40%. Cílem této snížené ceny je vybudování reputace značky v Austrálii a zahraničí, získání uznání a dosažení možnosti stát se významným hráčem v značně monopolizovaném odvětví.


Proč je mixér Optimum dražší než běžné domácí mixéry?

Optimum má status mixéru komerční třídy - jakožto profesionální mixér pro intenzivní zatížení. V cenovém rozsahu $431 - $641 může být o něco dražší než většina domácích mixérů, nicméně jde o vysoce kvalitní zařízení, které vám vydrží po celý život (10letá domácí záruka), přičemž se ve vaší kuchyni zabydlí jako váš nejlepší pomocník. Jak se říká, šetřit se vyplácí, avšak nikoli na úkor kvality. Optimum tuto koncepci rozhodně následuje.


Jak si Optimum vede ve srovnání s běžnými spotřebiči pro zpracování potravin?

Mixéry Optimum byly navrhovány během mnoha let, aby zabezpečili, že dokážou nabízet více funkcí mixování než váš běžný spotřebič pro zpracování potravin, přičemž jeho cílem je překonat všechna vaše očekávání. Systém 6 čepelí dokáže rotovat působivou rychlostí, čímž zabezpečí, že Optimum svede úkoly přípravy potraviny s maximální účinností, přičemž se zároveň snadněji čistí a ovládá. 

K dispozici je také možnost rozsekání potravin, když používáte mixér Optimum k postupnému sekání potravin bez přílišného rozmixování.


Jak funguje v mixérech Optimum příprava horkých/chladných jídel?

Optimum je unikátní spotřebič, který dovede zamrazit zmrzlinu anebo zahřát polévku. V případě zpracování horkého jídla nabízí Optimum možnost mixování jídla ve VYSOKÉ rychlosti, přičemž se šest nerezových čepelí rozkroutí rychlostí 44,000 - 48,000 rpm, čímž vytvoří třecí teplo. Během několika minut budete moci polévku anebo jiné jídlo servírovat docela horké. Co se týče mražených přísad, díky stejným rychlým čepelím se ledové potraviny rozdrtí ohromnou rychlostí, přičemž nezůstane čas na roztání, díky čemu může směs znovu zamrznout.  

Upozorňujeme, že komerční funkce mixování mixérů Optimum v podobě 20, 35 a 45 sekundového mixování umožňují vytvořit nápoje včetně smoothies a džusů bez zahřátí jejich obsahu. Tato funkce, kterou nabízejí pouze komerční mixéry, umožňuje mixérům Optimum fungovat při různých rychlostech, přičemž automaticky dochází k zrychlování a zpomalování, aby se zabezpečilo, že nevznikne třecí teplo.


Jaké pokyny pro čištění bychom měli v případě mixérů Optimum následovat?

Optimum je spotřebič, který se čistí docela snadno. V případě džusových barů, které vyrábějí nápoje a smoothies, je potřeba pouze rychlého opláchnutí vodou. Při přípravě sofistikovanějších jídel, jako jsou třeba polévky anebo dipy, naplňte nádobu teplou vodou se saponátem, na 30 až 60 sekund zapněte zařízení na vysokou rychlost a pak jej vypláchněte a osušte. 

Co se týče ostatních povrchů, stačí jednoduché utření vlhkým hadrem. Prosím všimněte si, že Optimum není vhodný do myčky na nádobí a také se prosím vyhněte drsným čisticím prostředkům nebo drsným utěrkám.


Jsou k mixéru Optimum k dispozici i recepty?

Jelikož se vám do rukou dostane tolik výkonné kuchyňské zařízení, společnost Froothie nabízí všem zákazníkům skvělou 83 stranovou knihu receptů plnou nejlahodnějších nápojů a jídel. Váš mixér Optimum dokáže vytvořit všemožné druhy jídel - od lahodných ořechových másel přes zmrzliny až po omáčky a horké polévky nebo třeba na každý den léta jiný výživný koktejl smoothie. Fantazii se meze nekladou, přičemž kniha receptů Froothie rozhodně nechce omezovat vaše kulinářské dobrodružství, no právě naopak nabídnout vám inspiraci na skvělé pokrmy prostřednictvím receptů specificky navržených pro zařízení Optimum. 

Komerčním kupcům nabízí společnost Froothie skvělý jednoduchý recept, který se používá jako vodítko k přípravě skvělých koktejlů smoothies a ledových drtí v džusových barech a kavárnách. Recept vyvinuli naši nejzkušenější členové, kteří pomáhali s vývojem franšíz jako třeba Boost Juice a Pure Natural.


Rozbíjí Optimum buněčné stěny a uvolňuje tak enzymy?

Ano, Optimum rozbíjí buněčné stěny syrových potravin, čím zvyšuje biologickou dostupnost enzymů. Jelikož není potřeba rozkládat velké molekuly potravin, střeva mají méně práce. Více energie je tak možné soustředit do jiných orgánů, které mohou být choré anebo toxické. Různé výživné látky obsažené ve slupce, dužině a semínkách ovoce a zeleniny není možné tak snadno absorbovat, když tyto potraviny jednoduše rozžvýkáme. Optimum tyto potraviny rozdrtí na mikroskopické částice, čímž uvolní jejich nutriční přínos a také jejich lahodnou chuť.


Jaké jsou rozdíly mezi různými modely řady Optimum?

Mixér Optimum 9200 - 2nd Generation je ideální k výrobě smoothies, džusů, ořechových másel, horkých polévek, zmrzlin, salsy, dipů a tak dále. Mixér Optimum 9200 - 2nd Generation se také prodává s volitelnou 10-letou zárukou a jde o mixér komerční třídy, díky čemu vám vydrží mnoho let bez jakýchkoliv potíží.

Mixér Optimum 9400 je identický jako Optimum 9200 - 2nd Generation a je vyroben pomocí stejných vysoce kvalitních odolných součástí. Hlavní rozdíl spočívá ve funkčnosti: otočné tlačítko (9400) vs. běžná tlačítka (9200 - 2nd Generation) a také pokročilejší čepele a motor v případě Optimum 9400.

Výhodami modelu 9400 s otočným ovladačem je možnost přesnějšího ovládaní a výhodami tlačítek modelu 9200 - 2nd Generation je automatická funkce časovače, která je skvělá k rychlé přípravě smoothies a džusů. Systém 6 čepelí, které využívají oba modely, je delší než u jakýchkoliv jiných mixérů, čímž umožňuje špičkové sekání, krájení a mletí, což je ideální pro domácí uživatele. Funkce časovače modelu 9200 - 2nd Generation je další skvělá funkce, kterou ocení zejména zaneprázdnění uživatelé, kteří chtějí snadno připravit rychlé smoothie!

Model Optimum 9900/9900A je vysoce výkonný mixér komerční třídy pro džusové bary připravující stovky nápojů denně. Model 9900/9900A je výkonnější a rychlejší než jakýkoliv model v odvětví a nabízí stejné funkce jako modely popsané výše, jenomže při o něco vyšší rychlosti. Při domácím využití dodatečný výkon neznamená žádný rozdíl a je výhodou zejména pro naše velké komerční klienty. Mírně vyšší rychlost (44,000 vs. 48,000 rpm) neznamená při procesu mixování významný rozdíl. Model 9900/9900A je navržen primárně k přípravě nápojů, a i když svede nabídnout stejné funkce jako modely 9200 - 2nd Generation a 9400 v domácím prostředí, není proň navržen.
 

Hrdí operátoři řady spotřebičů Optimum v České republice

PayPal Logo

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registrační číslo : NL 824103099B01
  Zákaznický servis : [email protected]
  telefonní číslo : 228880081

INSTAGRAM