Kuchyňské spotřebiče vysoké kvality
navržené a sestrojené pro Vás v Austrálii
 
  

JAKMILE ZAŠLETE OBJEDNÁVKU

 1. Jakmile zašlete objednávku a je potvrzena platba, je Vaše objednávka automaticky během 24 hodin odeslána do skladu (objednávky odeslané před 11h dopoledne jsou odesílány ten samý den).
 2. Vaše objednávka je odeslána pomocí zvolené služby.
 3. Dodávka se provádí v zadaném okně zvolené služby.
 4. V případě neúspěchu dodání, vzhledem k tomu, že nebyl nikdo, kdo by zásilku převzal (a není uvedena zodpovědná osoba, která by mohla zásilku převzít), bude ve Vaší schránce typicky vlevo a nebo u Vašich dveří dokument, který bude uvádět, že byl uskutečněn pokus o doručení. Zásilka je poté doručena na Vaši místní poštu/zpět do depa kurýrovi a budeme očekávat další instrukce od Vás. Pokud jste dali/dáte souhlas, aby zásilka byla ponechána ve Vaší schránce nebo u Vašich dveří (záleží na velikosti). Expresní zásilky jsou ponechávány na co nejbezpečnějším dostupném místě.

Upozornění: Nemůžeme zaručit, aby Váš balíček byl zanechán na Vaší nejbližší nebo nejdostupnější pobočce pošty. Je to sice typický příklad, ale nemáme žádnou kontrolu nad dodávkou řidiče a předem se omlouváme, pokud by byl balík na jinou poštu doručen. Bohužel, pokud by se toto opravdu stalo, nejsme schopni zajistit, aby balíček byl převezen na poštu, kterou upřednotňujete.

Hrdí operátoři řady spotřebičů Optimum v České republice

PayPal Logo

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registrační číslo : NL 824103099B01
  Zákaznický servis : [email protected]
  telefonní číslo : 228880081

INSTAGRAM