Kuchyňské spotřebiče vysoké kvality
navržené a sestrojené pro Vás v Austrálii
 
  
proven-logo
Pravost všech našich recenzí je ověřená

Abychom oponovali trendu falešných recenzí, které v současnosti zaplavují internet, společnost Froothie se nedávno spojila s organizací Proven Credible – třetí stranou v podobě odborníka specializujícího se na ověřování referencí, abychom zajistili, že naše reference budou ověřené a důvěryhodné.

Jde o další krok pro dokázání našeho oddání přísnému dodržování Sekce 29 australského zákona o konkurenci a spotřebitelích z roku 2010: „Osoba nesmí vytvářet falešné anebo zavádějící zastupování v případě reference/hodnocení jakékoliv osoby anebo zastupování, které se snaží vypadat jako taková reference/hodnocení.“

Komentáře zákazníků ohledně našich výrobků a služeb můžete naleznout také na naší stránce na Facebooku kliknutím zde.

 

Reference našich zákazníků

Vyzkoušela jsem již množství těchto vysokorychlostních mixérů a našla jsem ten, který jsem si opravdu zamilovala, doporučuji ho a nyní také prodávám – jde o Optimum 9400. Používala jsem velký komerční model Blendtec a výsledek nebyl zdaleka tak jemný anebo rozmixovaný jako u Optimum 9400 (1/4 ceny!).“ Celou recenzi si můžete přečíst zde: Kimmithgone NZ Hempseed Oil
-Kim Renshaw


Důvod, proč jsem se rozhodla pro Optimum 9400 (a následně jeho prodávání), je takový, že po uskutečnění průzkumu ceny, kvality, všestrannosti, služeb po prodeji, záruk a garancí mi vyšel Optimum jako jednička.“ Celou recenzi si můžete přečíst zde: Health Yeah
-Hannah Horton


Chtěla jsem najít mixér, který bych mohla nabízet v mém online obchodě, přičemž by se mohl kvalitou rovnat se značkou Vitamix, no byl by cenově dostupný i pro rodiny. Také jsem si chtěla být jistá, že své jméno propůjčím jen něčemu .. co dokáže rozsekat opravdu vše – zejména, když vím, jak mixéry používáme!“ Celou recenzi si můžete přečíst zde:  The Raw Food Mum
-Sarah Nolan

 
Důkazem jsou výsledky, přičemž v tomto případě se Optimum osvědčil díky jemné, lahodně sladké jablečné a mrkvové šťávě, která byla opravdu výjimečná.“ Celou recenzi si můžete přečíst zde:  T3 Magazine
-Max Parker

Jsem tolik ohromen pomalým odšťavňovačem Optimum 400 a mixérem Optimum 9400, že jsem souhlasil, že se stanu zástupcem těchto výrobků.“ Celou recenzi si můžete přečíst zde:  Natural Juice Junkie
-Neil Martin


Vyzkoušela jsem různé značky a různé cenové kategorie a Optimum je z nich zdaleka nejlepší.“ Celou recenzi si můžete přečíst zde:  Food For Thought (Health Coach)
-Samantha Baird


Dovolte mi tuto recenzi začít tím, že řeknu, že Optimum 9200 druhé generace je nejlepší mixér, jaký jsem kdy vlastnil... a to jsem jich vyzkoušel více. Celou recenzi si můžete přečíst zde:  Om Nom Ally
-Alison Murray


Musím říct, že pro někoho, kdo pouze zvažoval vstup do světa odšťavňování a koupu odšťavňovače je tohle dle mého názoru skvělý odšťavňovač! Optimum 400 používám nyní již téměř měsíc! Odšťavňovala jsem s ním již všechnu zeleninu, jaká vás napadne a také běžnou zeleninu, kterou odšťavňujeme denně! Celou recenzi si můžete přečíst zde:  Review on the Optimum 400
-Sarah The Raw Food Mum


Ohromen! Optimum 9400 jsem si objednal ve středu v noci a přijel mi v pondělí ráno! Je skvělý

 

 Právě jsem dostala Optimum 9400... Ú-žas-ný... udělala jsem s ním vůbec nejlepší smoothie.. mrkev..jahody..borůvky..pomeranč..kapusta..špenát..lsa...proteinový prášek..spirulina..led..všechno jsem to dala dovnitř..a voila..a výsledek byl docela skvělý..na vyzkoušení..všeho.. se již hodné těším.. děkuji Froothie.. budu o vás šírit informace..

 Pouze aktualizace.... můj Optimum 9400 byl doručen přibližně před měsícem a používala jsem ho snad každý den. Dělám většinou ovocné/zeleninové smoothies, no těším se i na dobrodružnější varianty. Nejdřív jsem se mírně obávala většího výdaje, no nyní toho rozhodně nelituji. Výkon tohoto zlatíčka je působivý!

 Zdravím tým Froothie - právě jsem dostal svůj mixér 9400. Již jsem ho použil s pomocí receptu, který byl součástí balení mixéru. Vynikající mixér - děkuji vám za vaše skvělé služby a výrobek. Ian Howell.

 

 Ty jo - dnes večer jsem pomocí mého 9200 druhé generace udělala nejlepší syrový (RAW) jahodový cheescake. Použila jsem recept ze stránky The Rawtarian, a je opravdu lahodný! V mém mixéru je to tak snadné :-)

 

 

 MILUJI, MILUJI, MILUJI svůj Optimum 9200 - druhé generace!! Tady Maxi, můj 8 měsíční syn, miluje svůj ranní zeleninový smoothie. Během uplynulého měsíce měl jeden denně. Je to jeho denní dávka vitamínů!

 Dnes dorazil můj stroj. Je zde chladno a vlhko, proto jsem se rozhodla udělat kukuřiční polévku. Děkuji osobě, která ji nahrála na stránku Froothie.

 

 Miiiiiiluji můj Optimum 9400 :-)

 Miluji můj froothie! Děkuji vám :-) můžete se těšit na hodně skvělých videí. http://www.youtube.com/watch?v=3FfuUIIaNic

 Snídaně za méně než 20 vteřin!

 

 Opravdu vám děkuji za skvělé služby tak blízko Vánoc! Vánoční smoothie bar se snídaní zaznamenal obrovský úspěch. Samotný mixér je neuvěřitelně rychlý, výkonný a všechno jemně rozmixuje. Nyní si dáváme smoothies denně a zejména děti je milují. Ještě jednou díky!!

 Froothie, jste boží. Jako lidé pracující v maloobchodu pouze málokdy dostáváme komplimenty, když poskytujeme výjimečné služby zákazníkům. Jenomže vy si je víc než zasloužíte.

Optimum 9400 jsem si objednala 23. prosince. Byla jsem opravdu nadšená, že balík mi dorazil již následující den - na Štědrý večer!

Můj nový mixér miluji - dělá fantastické smoothie z manga!

 

 Recenze píšu opravdu zřídka. Froothie však budou výjimkou, jelikož jejich služby zákazníkům a výrobky jsou vynikající. Koupila jsem si Optimum 9400. Mám ho nyní kolem 8 dnů. Je tolik účinný a jeho motor je tolik výkonný - opravdu skvělé. Z hrany víka bylo mírně odštěpené a společnost Froothie mi víko bez váhání vyměnila. Samotný mixér potraviny opravdu zkapalní na nejvyšší úrovni. Nyní je pro mě konzumace syrových, čerstvých, nezpracovaných potravin o moc snazší. Je pro mě těžké konstruktivně vyjádřit, co ohledně tohoto výrobku cítím. 
Vím, že mé duševní i fyzické zdraví se může díky tomuto výrobku pouze zlepšit, protože dělá přesně to, co slibuje. Mé smoothies jsou absolutně jemné. Zpracování potravin je také hodně rychlé. Na rozdíl od mého druhého (drahého) mixéru se zdá, že Optimum točí potraviny vysoce v nádobě, díky čemuž se obsah promíchá opravdu důkladně. V mém starém mixéru kousky potravin pouze zůstali naspodu a nepromíchali se, dokud jsem nepřidala vodu - což jsem často nechtěla. Bez námahy vytváří mandlové máslo a mléko. Je opravdu potěšující vidět společnost, která je tolik orientována na zákazníky a zažít výjimečnost tohoto mixéru. Děkuji vám Froothie. Elizabeth
-Elizabeth Illari (Darlington, WA)


Tento mixér bych doporučila komukoliv, jelikož s jeho pomocí můžete udělat téměř cokoliv. Jestli chcete zvýšit množství syrových potravin založených na rostlinách, udělat si vlastní omáčky, vytvářet lahodné dezerty anebo připravit ovocné koktejly, tak tento stroj je zrovna pro vás. Celou recenzi si můžete přečíst zde: Girl on Greens
-Mikayla Phiefer


Jakožto veganka miluji jednoduché a zdravé smoothies s celým ovocem, ořechy, datly a zeleninou. Můj předchozí mixér z těchto přísad dokázal udělat pouze hrubou směs! Mixér Optimum je skvěle promíchá za krátkou chvíli. Navíc vypadá skvěle, není hlučný a jeho čištění je působivě snadné. Optimum válí!
-Jacqui Edgecombe (String Fever Pty Ltd Croydon, VIC)


Zdravím Roye a tým Athena Solutions, ráda bych řekla, že jsem obdržela svůj mixér Optimum, přičemž podpora a pomoc týmu byly opravdu skvělé. Mixér podává opravdu dobrý výkon. Krásně mixuje potraviny, vytváří skvělé smoothies a dokonce i horké polévky. Měla jsem Vita-mix od mé dcery, když jsem se rozhodovala, který mixér si zakoupit, přičemž Optimum je stejně dobrý - dělá všechno to, co Vita-mix, proto jsem hodně spokojená s výsledkem a cena je o moc atraktivnější a se stejnou zárukou 7 let. Děkuji mockrát
-Rosetta a Danco Ilic (Rouse Hill, NSW)


Nejdříve bych vám ráda poděkovala za vaše skvělé služby zákazníkům. Přímo od začátku jste byli maximálně nápomocní díky všem informacím a radám, které jste mi po požádání poskytli. Také si cením, jak snadno jde vaši společnost kontaktovat. 
Pak bych ráda řekla, jaká jsem s mixérem Optimum spokojená. Předtím jsem používala standardní mixér, který jsem zcela nový vybrala z krabice, jenomže po měsíci používání se porouchal. Dělám docela hodně smoothies a potřebovala jsem něco odolnější. Po prvním použití mixéru Optimum jsem byla opravdu spokojená, jak rychle a snadno všechno zvládl. Smoothie, které vyrábí, jsou zcela jemné a husté a chutnají skvěle. Šetří můj čas a jeho pravidelné používání je tak lákavější. Věci dokážu ušlehat během chvíle a pak chci udělat ještě víc. Opravdu ho miluji a vychvaluji se jím, již odkdy jsem ho dostala.
Také zrovna nyní piju smoothie, které jsem si udělala dnes ráno. Ráno jsem byla opravdu šťastná, protože jsem toho zmixovala opravdu hodně a proběhlo to docela rychle a snadno, díky čemu je to o moc lákavější. Stejně jako všichni jsem pořád zaneprázdněná a můj čas je vzácný. 
Můj kamarád měl potom, co viděl můj mixér Optimum, také zájem koupit si nový mixér a tak si další den koupil stejný. Jsem si jistá, že kdokoliv si koupí Optimum, bude stejné absolutně spokojení jako já.
Ještě jednou vám děkuji
.
-Venesa Jovanova (Tuggeranong, ACT)


Vážená společnost Froothie, děkuji vám za rychlé vybavení zásilky nových mixérů Optimum. Byli jsme opravdu ohromeni vašimi skvělými službami pro zákazníky a Athena Solutions bychom doporučili bez váhání. Komunikace vás i Roye byla skvělá - všechny naše dotazy a otázky byly promptně zodpovězeny a bylo příjemnou zkušeností jednat se společností s tak skvělými schopnostmi v oblasti služeb zákazníkům.
-Gary Griffith (Floreat, WA)


Děkuji vám za můj mixér - je skvělý... plánovala jsem si zakoupit Vitamix, no když jsem se podívala na vaši stránku, rozhodla jsem se pro váš mixér a jsem opravdu spokojená - dělá všechno to, co by dělal Vitamix. Dělala jsem džusy, ořechová másla, smoothies. Je skvělý a používáme ho denně.
-Amanda Ahern (Port Macquarie, NSW)


Můj optimum miluji!! Ráda bych vám mockrát poděkovala za prodej tak skvělého zařízení - můj mixér opravdu miluji. Díky němu se stravuji o moc zdravěji.
-Laura Exarhos (Yarralumla, ACT)


Ahojte, zrovna jsem obdržel svůj mixér - v krabici mi připadal hodně lehký a měl jsem obavy, že bude moc malý, jenomže když jsem krabici otevřel, byl jsem příjemně překvapen velikostí podstavce. Pak jsem se nemohl dočkat, kdy ho vyzkouším, abych zjistili, zda je opravdu dobrý, proto jsem vyzkoušel můj oblíbený test - banánový koktejl a šlo to hladce... rozdělil jsem banán na velké kousky a přidal 200 ml mléka a míchal 35 vteřin. Musím říct, že jsem ohromen - žádný zbytek. To je nejlepší výsledek, s jakým jsem se střetl a to za pouhých 35 vteřin. Jsem opravdu ohromen - nemůžu se dočkat, až o víkendu vyzkouším koktejly. 
PS. Čištění je snadné - dejte do něj trochu vody, na 10 vteřin jej zapněte, vylijte a osušte
-Anthony Butler (Bendigo, VIC)


S nadšením oznamuji, že dnes mi dorazil mixér! Je absolutně fantastický! Opravdu si cením vynikajících služeb zákazníkům - nebudu váhat a Froothie/Athena Solutions doporučím všem známým!
Opravdu děkuji za pomoc
-Rebecca a Philip Davis (Ranelagh, Tasmania)


Vážený Royi, 
ve čtvrtek jsem dostala svůj mixér (byl mi doručen do práce). Celá kancelář věděla, že má přijít - nemohla jsem své nadšení tajit. Během obědové pauzy jsem běžela na trh a koupila jsem ovoce a zeleninu, abych měla co zmixovat. Očekávání byla vysoká. Udělala jsem dvě šťávy, abych se mohla podělit s kolegy. Jeden skvělý Pepkův nápoj z okurky, zeleného jablka, zázvoru, máty, limetky a špenátu a druhý z papáje, manga, hroznů a máty. Obě byly lahodné a jejich textura byla neuvěřitelně jemná.
Nemohla jsem se dočkat, až se dostanu domů a vyzkouším mixování s ledem. Když jsem se dostala domů, udělala jsem další zeleninovou šťávu, ovocné frapé a Freddo Expresso. Jestli nevíte, co to je, níže uvidíte obrázek. Jednoduše smíchejte šálek anebo dvě espresa, cukru anebo medu, ledu a pak to zmixujte, kým to nebude zcela jemné. Skvělé!
Mixér Optimum mě opravdu dostal a už se těším, až vyzkouším další recepty! Pošlete mi tedy prosím PDF, jestli je k dispozici.
Ještě chci vyzkoušet pomletí kávových zrn anebo výrobu mandlové pasty, no pak budu psát, jak to šlo. Jestli to zvládnu, tak bude mandlová pasta výjimečná. Je inspirována Amalou, což je pomazánka vyrobená z arganových ořechů z Maroka - stejné ořechy se používají v kosmetickém marockém oleji. Obsahuji ořechy, skořici a myslím, že také tahinu.
Děkuji vám tedy mockrát
.
-Tina Loppacher (Haymarket, NSW)


Jo, zatím je to skvělé. První den jsem ho použil k vytvoření složeného ořechového másla z mandlí, kešu a brazilských ořechů. A to všem jsem dělal na nejnižší rychlosti. Páčilo se mi, jak vír pohyboval celou tou viskózní směsí nahoru po stranách a dolu středem, dokud nebyla docela jemná. Existují jiné modely, které to s viskózními pastami nedovedou, jelikož části se zaseknou na stěnách a v rozích.
-Andrew Healey (Mansfield, Queensland)


Zdravím Froothie,
Ano, vše je fajn. Mixérem jsem ohromen.. ve srovnání s mým předchozím strojem je o moc blíž tomu, co jsem chtěl.. tento se hodně podobá Vitamixu. 
Je hezké, že má několik programů, no dobré je také pouze ho zapnout a nechat běžet, kolik chci. Mixování je hodně plynulé.. opět děkuji za všechnu vaši pomoc
-Kurt Vogt (Caringbah, NSW)


Tento mixér je fantastický. Kamarádka mé manželky má VITAMIX 5200 a byla opravdu ohromena kvalitou a cenou!
-Michael Connolly-Greig (West Pymble, NSW)


Jelikož můj partner pracuje na delší období mimo domu a s mixérem Optimum jsme tolik  spokojeni, kupujeme si další, abychom oba dva měli svůj a mohli jej denně používat!
-Fiona Crowe (Nedlands, WA)

Hrdí operátoři řady spotřebičů Optimum v České republice

PayPal Logo

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registrační číslo : NL 824103099B01
  Zákaznický servis : [email protected]
  telefonní číslo : 228880081

INSTAGRAM