Kuchyňské spotřebiče vysoké kvality
navržené a sestrojené pro Vás v Austrálii
 
  

CircuPlus - Austráská # 1 Revitive Rival renomované australské značky: spotřebiče Optimum

CircuPlus - Austráská # 1 Revitive Rival renomované australské značky: spotřebiče Optimum

běžná
cena: 10 375 Kč

6 750 Kč

CIRCUPLUS ZAHRNUJE:

 • 30 denní záruku vrácení peněz
 • 4 x elektrody
 • 4x elektrod
 • Dálkové ovládání
 • 2x kabel Drát pro elektrod Gel Pads
 • DC adaptér
 • Uživatelský manuál
 • Podpora a záruka

NÍŽE JE FAKTICKÉ SROVNÁNÍ MEZI:

  CircuPlus   Revitive IX

Úrovně Intenzity:
 
1-99
 
1-99

Stimulační Technologie:
 
EMS
 
EMS

Variabilní Průběhy:
 
16
 
15

Destičky tepelného Zahřívání Nohou:
 
3 režimy (37 ° C, 40,5 ° C, 45,5 ° C)
 
Ne

Kontrolní Panel:
 
Digitální displej a tlačítka ovládaná stiskem
 
Digitální displej a tlačítka ovládaná stiskem

Časovač:
 
1-60 minut
 
1-30 minutDálkové ovládání:
 
Ano
 
Ano

Elektrodové destičky na Tělo:
 
2 páry
 
2 páry

Záruka:
 
2 roky
 
2 roky
Napájení: 12V (síťové), 6V (4 x 1.5AA baterie)
EMS Průběhy: 16
Program režimy: Auto/Manual
Intenzita Úrovně: 1-99
časovač: 1-60 minut
Kontrolní panel: Digitální displej a tlačítka ovládaná stiskem
Dálkové ovládání: Ano
Funkce tepelného zahřívání: 3 režimy (37 ° C, 40,5 ° C, 45,5 ° C)
Destičky elektrod na tělo: 2 páry
Rozměry výrobku: 396x97x371mm
Hmotnost produktu: 2,4kg

Zvyšte krevní oběh

Špatný krevní oběh je častým problémem u starších lidí a lidí trpících běžnými zdravotními problémy, jako jsou cukrovka a vysoký krevní tlak, kteří často nejsou schopni zapojit se do běžného cvičení. Technologií EMS za CircuPlus bylo prokázáno, že zvýšuje krevní oběh až 4 krát, tedy sníží vylévání krve, což způsobuje tuhost a otoky z delší nečinnosti, zatímco funkce zahřátí na dosedacích plochách poskytuje další podporu a zmírnění problémů krevního oběhu.

Úleva od bolesti & Otok

Otok je často způsoben špatnou cirkulací a může naopak vést k bolesti v nateklých oblastech. Díky CircuPlus, můžete snížit výskyt bolesti a otoku a zvýšit mobilitu a rozsah pohybu prostřednictvím elektrických účinků svalové stimulace.

Snížit křeče & nepohodlí

Pokud jste náchylní ke křečím v nohou a nepohodlí, lepší krevní oběh může přispět ke zlepšení tohoto problému. CircuPlus používá uklidňující elektrické svalové stimulace ke zvýšení průtoku krve do dolních končetin a díky důslednému používání přispívá ke zlepšení křečí a nepohodlí.

Advanced Technology EMS

Elektrická stimulace svalů (EMS) Technology vyvolává reflexní svalové kontrakce v dolní části nohou a chodidel, aby podporovaly pohyb krve a uvolnily napjaté svaly. Technologie EMS je vědecky dokázána a napodobuje přírodní nervosvalové signály našeho těla, efektivně aktivuje svalovou stimulaci, zvyšuje krevní oběh, pružnost a pevnost svalů.

16 forem Pestré Svalové stimulace

Začleněním široké škály různých průběhů ke stimulaci cílové oblasti každé relace, klimatizace (nebo návyk, tam kde si svaly používají stejné kontrakce a účinky, stimulace se časem snižuje) nedochází k udržení konzistentních výsledků v stimulací svalů a krevního oběhu. Můžete si vybrat k aktivaci režimu Auto, která vás provede všemi 16 křivkami nebo si můžete zvolit manuální režim a upravit svou masáž s průběhy, které preferujete.

Tělesné elektrody

Dodatečné elektrody umožňují stimulovat a zlepšovat bolesti a bolest v jiných částech těla ve stejné době, jako jsou například ramena, paže a záda, takže se můžete zaměřit a uklidnit všechny vaše problémové oblasti jen za 30 minut denně.

30 dagars pengarna tillbaka-garanti

Nabídka končí za:
Dny Hodiny Minuty Sekundy
NEBO

Běžná cena: běžná
cena:10 375 Kč

Zvláštní cena: 6 750 Kč

* Cena s DPH, poplatek za dopravu 300,-Kč nezahrnut

VYVINUT A TESTOVÁN PRO POUŽITÍ VE VÝZNAMNÝCH INSTITUCÍCHU Revitive bylo klinicky prokázáno, že napomáhá zvýšení průtoku krve v nohou o 4 krát, působí proti vylévání krve v končetinách způsobené delší nečinností.

 


Garantujeme Vaši spokojenost - 30-ti denní záruka vrácení peněz
ZÁRUKA
KLIKNĚTE ZDE pro více informací ... Budete překvapeni!

NEJKOMPLEXNĚJŠÍ ZÁRUKA V PRŮMYSLU, KTERÁ SE VZTAHUJE NA MOTOR A NÁHRADNÍ DÍLY,
PRÁCI, 24x7 ZÁRUKA A ZÁKAZNICKÁ PODPORA

 • Popis

  As much as we hate to admit it, healthy habits are hard to come by. We sit and lie down for longer hours than we are active, and foods good for us usually sends us turning the other way.

  With CircuPlus, you will be able to easily incorporate a major health benefit to your lifestyle. Unknown to most people, the foundation of good health is built upon healthy circulation. Your blood cells are responsible for transporting oxygen and nutrients throughout your body to help carry out all the mundane body functions you often take for granted. Without active blood cells to keep your body at its optimum, you will often find yourself feeling lethargic, prone to falling ill and taking longer to heal wounds or fight off viruses.

  If all these apply to you or someone dear to you, it is time to pay closer attention to your circulation to ensure you stay active to keep your body healthy.

  With CircuPlus, however, achieving healthy circulation just requires you to sit for 20-30 minutes a day – yes, it is that unbelievably easy!

 • Výhody

  Circulation is the movement of blood in the body, through the pumping action of the heart to supply oxygenated blood throughout the body.

  Returning blood to and from the extremities of the body, such as legs, feet and hands require more work. Hence, the surrounding muscles of the veins and arteries will be required to help move the blood along. For example, when we walk, muscles in our feet and legs help to pump blood upwards, in the same way as you would squeeze liquid along a tube.

  Circulation generally deteriorates as we age. However, due to the prevalently sedentary lifestyle of most people, circulation problems can affect anyone who is not as active as they should be. Symptoms of poor circulation, include cold hands and feet, muscle cramps and tired, ‘heavy’ or aching legs. A healthy lifestyle based on healthy habits, adequate exercise and a balanced diet is required to ensure healthy circulation.

  If you are unable to always maintain a healthy and active lifestyle, the CircuPlus is a great way to introduce healthy circulation to your body.

  Easy and convenient, all you need is to place your feet on the CircuPlus, sit back and enjoy the circulation boost to help soothe muscle aches and swells in your lower legs.

 • PROČ CIRCULUS

  CircuPlus byl vyvinut pro zlepšení krevního oběhu nohou a chodidel za použití elektrické stimulace svalů (EMS). EMS je pokročilá technologie, která se používá k napodobení neuromuskulárních reakcí ve Vašem těle pro vyvolání nekontrolovaných svalových kontrakcí. Použitím této technologie je CircuPlus schopný vyvolat „pumpující“ akci ve Vašich dolních končetinách tím, že „přikáže“ svalům ve Vašich dolních končetinách, aby „stlačovaly“ pumpování cév v okolí svalů, čímž se zvýší průtok krve. Vědecky bylo prokázáno, že EMS zlepšuje krevní oběh a redukuje otoky, přičemž zvyšuje flexibilitu (rozsah pohybu) a redukuje únavy svalů.

  K tomu navíc, náš RevitalCell posilovač krevního oběhu je navržen se 3 tepelnými ohřívacími moduly na chodidla s podložkami, aby ještě více podpořil a zlepšil krevní oběh a dosáhl ještě lepších výsledků v kratším časovém úseku. Zvolte si ohřívací modul 37°C, 40,5°C a 44,5°C kdykoliv během EMS masáže chodidel, abyste si vychutnali zklidňující teplo našich termálních ohřívacích podložek chodidel.

 • IMPORTANCE OF BLOOD CIRCULATION

  Blood circulation is the movement of your blood cells through the network of blood vessels in your body. All oxygenated blood gets pumped out of the heart through the arteries, while deoxygenated blood flows back to the heart to be oxygenated again through veins.

  When one area of your body is experiencing poor blood circulation, it means somewhere, your blood flow is blocked. Your body will be unable to receive the adequate amount of oxygen and nutrients it requires and prolonged poor circulation can lead to dire health problems, including Diabetes, High Blood Pressure, Vertigo, Blood Clots and Cardiovascular Disease.

  In fact, one of the symptoms of Diabetes is the swelling of feet and ankles as a result of poor circulation. Nerve damage, circulation problems and infections can cause serious foot problems for people with Diabetes. Sometimes nerve damage can deform your feet, causing pressure points to turn into blisters, sores or ulcers. Poor circulation can cause these injuries to heal slowly, sometimes resulting in amputation of a toe, foot, or leg.

  Symptoms of having poor circulation, include having cold feet and hands, muscle aches, strains and cramps, and experiencing numbness due to restricted blood flow. These problems can be improved through improving circulation in the lower leg.

  People suffering from Peripheral Artery Disease also inherently suffer from reduced blood flow to the limbs, usually affecting the legs. Peripheral artery disease is generally caused by Atherosclerosis, which is a build-up of fatty deposits (plaque) in the artery walls.

  Poor circulation left unaddressed can develop into a serious disorders leading to varicose veins, kidney damage and stroke.

 • NÁŠ SLIB

  Your relationship with us does not end with your purchase of the CircuPlus. Albeit designed to be simple to operate, the CircuPlus is a sophisticated piece of machinery you would want ongoing support and advice for, to help you make the most of it. That is why we make sure our Froothie support team is only ever a phone call or email away.

  In addition, as we mentioned above, you can benefit from our unique, guaranteed, one-month free trial. If you are not satisfied with your CircuPlus, just let us know within 30 days of receiving it and we will give you a full, unconditional, no-questions-asked refund; and organise and pay to ship it back to Optimum® for you.

 • Shrnutí

  The CircuPlus is perfect for anyone who wants to lead a healthier and more active lifestyle without having to make huge sacrifices amidst their busy lifestyle, or have health problems which compromise their ability to stay active.

  20-30 minutes a day is all you need to get the blood flowing in your legs and feet to ensure you are receiving the adequate oxygen and nutrients throughout your body.

  The easy-to-use EMS circulation booster comes with 99 intensity levels , 16 variable EMS waveforms, 60-minute adjustable timer and 3 thermal heating modes to ensure it suits the various needs of everyone in the family. The additional electrode pads provided also allow to you target other areas besides your legs and feet to improve overall circulation.The versatile AC or Battery operation also enables you to get your much needed EMS foot massage anywhere you want to, and not be restricted by an AC cord or plug.

  It is extremely easy yet remarkably effective, you can sit back, relax and enjoy a good show or book while CircuPlus revitalises your blood cells!

  Every purchase of the CircuPlus comes with 2-year warranty provided by the supplier and a 30-DAY MONEY BACK GUARANTEE.

"FITNESS PO TISÍCE ROKŮ ZAŽILO MINIMÁLNÍCH ZMĚN; NAPŘÍKLAD VZPÍRÁNÍ SE PROVOZOVALO JIŽ VE STAROVĚKÉM EGYPTĚ A ŘECKÉ SPOLEČNOSTI
NAŠÍM CÍLEM JE ZĚNIT TENTO STATUS QUO DRAMATICKY, S POUŽITÍM VĚDĚCKY PROKÁZANÝCH TECHNOLOGIÍ, JEJICHŽ CÍLEM JE USNADNIT A ZEFEKTIVNIT FITNESS JAK PRO PROFESNÍ SPORTOVCE, TAK I PRO ŠIROKOU VEŘEJNOST "

- Francois Nassif, generální manažer

Powered by

Hrdí operátoři řady spotřebičů Optimum v České republice

PayPal Logo

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 4, 173-181 Rooks Road
  Vermont VIC 3133
  Australia
 • DPH registrační číslo : NL 824103099B01
  Zákaznický servis : [email protected]
  telefonní číslo : 228880081

INSTAGRAM