Kuchyňské spotřebiče vysoké kvality
navržené a sestrojené pro Vás v Austrálii
 
  

CircuPlus pro zlepšení krevního oběhu

circuplus
circuplus circuplus circuplus circuplus circuplus circuplus

CircuPlus pro zlepšení krevního oběhu

běžná
cena: 10 375 Kč

6 492 Kč

CIRCUPLUS ZAHRNUJE:

 • 30 denní záruku vrácení peněz
 • 4 x elektrody
 • Dálkové ovládání
 • 2x kabel pro elektrodové podložky
 • DC adaptér
 • Uživatelský manuál
 • Podpora a záruka

NÍŽE JE FAKTICKÉ SROVNÁNÍ MEZI:

  CircuPlus   Revitive IX

Úrovně intenzity:
 
1-99
 
1-99

Stimulační technologie
 
EMS
 
EMS

Variabilní průběhy
 
16
 
15

Destičky tepelného zahřívání nohou:
 
3 režimy (37 ° C, 40,5 ° C, 45,5 ° C)
 
Ne

Kontrolní panel:
 
Digitální displej a tlačítka ovládaná stiskem
 
Digitální displej a tlačítka ovládaná stiskem

Časovač:
 
1-60 minut
 
1-30 minutDálkové ovládání:
 
Ano
 
Ano

Elektrodové destičky na tělo:
 
2 páry
 
2 páry

Záruka:
 
2 roky domácí
 
2 roky
Napájení: 12V (síťové), 6V (4 x 1.5AA baterie)
EMS programy: 16
Programy – režimy Auto/Manual
Úroveň intenzity: 1-99
Časovač: 1-60 minut
Kontrolní panel: Digitální displej a tlačítka ovládaná stiskem
Dálkové ovládání: Ano
Funkce tepelného zahřívání: 3 režimy (37 ° C, 40,5 ° C, 45,5 ° C)
Elektrodové destičky na tělo 2 páry
Rozměry výrobku: 396x97x371mm
Hmotnost produktu: 2,4kg

Zlepšení krevního oběhu

Špatný krevní oběh je častým problémem u starších lidí a lidí trpících běžnými zdravotními problémy, jako jsou cukrovka a vysoký krevní tlak, kteří často nejsou schopni zapojit se do běžného cvičení. Technologií EMS za CircuPlus bylo prokázáno, že zvýšuje krevní oběh až 4 krát, tedy může snížit srážení krve, což způsobuje ztuhnutí a otoky z delší nečinnosti. Funkce tepelného ohřevu nožních podložek CircuPlus poskytuje další podporu a zmírnění problémů krevního oběhu.

Úleva od bolesti a otoku

Otok je často způsoben špatnou cirkulací a může naopak vést k bolesti v nateklých oblastech. Díky CircuPlus, můžete snížit výskyt bolesti a otoku a zvýšit mobilitu a rozsah pohybu prostřednictvím působení elektrické svalové stimulace

Snížení křečí a mírných bolestí

Pokud jste náchylní ke křečím v nohou a mírným bolestem v nich, lepší krevní oběh může přispět ke zlepšení tohoto problému. CircuPlus používá uklidňující elektrické svalové stimulace ke zvýšení průtoku krve do dolních končetin a díky důslednému používání přispívá ke zlepšení křečí a mírných bolestí.

Zdokonalená EMS technologie

Technologie elektrické stimulace svalů (EMS) vyvolává reflexní svalové kontrakce v dolní části nohou a chodidel, aby podporovaly Proudění krve a uvolnily napjaté svaly. Technologie EMS je vědecky dokázána a napodobuje přírodní nervosvalové signály našeho těla, efektivně aktivuje svalovou stimulaci, zvyšuje krevní oběh, pružnost a pevnost svalů.

16 forem pestré svalové stimulace

Začleněním široké škály různých vln, které stimulují rozdílné cílové oblasti při každé relaci, se vyvarujete jednotvárné stimulaci (návyku, kdy se svaly používají stále ke stejným kontrakcím a účinky stimulace se snižují v průběhu času). Tímto způsobem jsou dosaženy konzistentní výsledky svalové stimulace. Můžete zvolit, zda chcete aktivovat automatický režim, který vás provede všemi 16 formami stimulace, nebo ruční režimem, abyste přizpůsobili masáž vašim preferencím.

Tělesné elektrody

Dodatečné elektrody umožňují stimulovat a zlepšovat bolesti a bolest v jiných částech těla ve stejné době, jako jsou například ramena, paže a záda, takže se můžete zaměřit a uklidnit všechny vaše problémové oblasti jen za 30 minut denně.

30 DENNÍ ZKOUŠKA - ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Nabídka končí za:
Dny Hodiny Minuty Sekundy
NEBO

Běžná cena: běžná
cena:10 375 Kč

Zvláštní cena: 6 492 Kč

* Cena s DPH, poplatek za dopravu 300,-Kč nezahrnut

VYVINUT A TESTOVÁN PRO POUŽITÍ VE VÝZNAMNÝCH INSTITUCÍCHU CIRCUPLUS bylo klinicky prokázáno, že napomáhá zvýšení průtoku krve v nohou o 4 krát, působí proti vylévání krve v končetinách způsobené delší nečinností.

 


Garantujeme Vaši spokojenost - 30-ti denní záruka vrácení peněz
ZÁRUKA
KLIKNĚTE ZDE pro více informací ... Budete překvapeni!

NEJKOMPLEXNĚJŠÍ ZÁRUKA V PRŮMYSLU, KTERÁ SE VZTAHUJE NA MOTOR A NÁHRADNÍ DÍLY,
PRÁCI, 24x7 ZÁRUKA A ZÁKAZNICKÁ PODPORA

 • Popis

  Neradi to přiznáváme, ale udržet si zdravé návyky je někdy velmi obtížné. V sedě, nebo leže, trávíme více času, než strávíme aktivní činností a ani naše stravovací návyky často zdravému životnímu stylu neodpovídají.

  S CircuPlus budete schopni snadno do Vašeho životního stylu integrovat mnoho zdraví prospěšných změn. Mnoho lidí neví, že základem dobrého zdraví je dobrý krevní oběh. Vaše krevní buňky jsou zodpovědné za přepravu kyslíku a živin v celém těle, čímž Vám pomáhají provádět všechny běžné tělesné funkce, které často považujete za samozřejmost. Bez aktivních krevních buněk, které udržují tělo v optimální rovině, se často setkáte s pocity letargie, náchylnosti k onemocnění a delší léčbou ran nebo potírání virů.

  Pokud se výše zmíněné problémy týkají Vás nebo někoho vám blízkého, je čas věnovat větší pozornost krevnímu oběhu, abyste zajistili, že zůstanete dlouho aktivní a Vaše tělo zdravé.

  S přístrojem CircuPlus je k dosažení zdravého krevního oběhu zapotřebí, abyste seděli 20-30 minut denně - ano, je to neuvěřitelně snadné!

 • Výhody

  Krevní oběh je pohyb krve v těle, zprostředkovaný činností srdce, které dodává okysličenou krev po celém těle.

  Vracení krve do a z končetin těla, jako jsou nohy, chodidla a ruce, vyžaduje více práce. Proto je zapotřebí pomoc okolních svalů, žil a tepen. Například při chůzi, svaly našich chodidel a nohou pomáhají pumpovat krev nahoru stejně, jako když zmáčknete kapalinu v trubičce.

  Krevní oběh se obecně zhoršuje s věkem. Nicméně kvůli převážně sedavému životnímu stylu většiny lidí mohou problémy s cirkulací postihnout každého, kdo není dostatečně aktivní. Symptomy špatného krevního oběhu zahrnují studené ruce a nohy, svalové křeče a unavené, "těžké" nebo bolavé nohy. Zdravý životní styl založený na zdravých návycích, přiměřeném cvičení a vyvážené stravě je nutný pro zajištění zdravého oběhu.

  Pokud nemůžete vždy udržovat zdravý a aktivní životní styl, CircuPlus je skvělý způsob, jak podpořit v těle zdravý krevní oběh.

  Snadné a pohodlné, vše, co potřebujete, je umístit nohy na CircuPlus, sednout a užívat podpory krevního oběhu, abyste pomohli uklidnit bolesti svalů a dolních končetin.

 • PROČ CIRCULUS

  CircuPlus byl vyvinut pro zlepšení krevního oběhu nohou a chodidel za použití elektrické stimulace svalů (EMS). EMS je pokročilá technologie, která se používá k napodobení neuromuskulárních reakcí ve Vašem těle pro vyvolání nekontrolovaných svalových kontrakcí. Použitím této technologie je CircuPlus schopný vyvolat „pumpující“ akci ve Vašich dolních končetinách tím, že „přikáže“ svalům ve Vašich dolních končetinách, aby „stlačovaly“ pumpování cév v okolí svalů, čímž se zvýší průtok krve. Vědecky bylo prokázáno, že EMS zlepšuje krevní oběh a redukuje otoky, přičemž zvyšuje flexibilitu (rozsah pohybu) a redukuje únavy svalů.

  K tomu navíc, náš CircuPlus posilovač krevního oběhu je navržen se 3 tepelnými ohřívacími moduly na chodidla s podložkami, aby ještě více podpořil a zlepšil krevní oběh a dosáhl ještě lepších výsledků v kratším časovém úseku. Zvolte si ohřívací modul 37°C, 40,5°C a 44,5°C kdykoliv během EMS masáže chodidel, abyste si vychutnali zklidňující teplo našich termálních ohřívacích podložek chodidel.

 • DŮLEŽITOST KREVNÍ CIRKULACE

  Krevní oběh je pohyb Vašich krevních buněk v síti krevních cév ve Vašem těle. Veškerá okysličená krev se čerpá ze srdce přes tepny, zatímco odkysličená krev teče zpátky do srdce, aby se znovu okysličila žilkami.

  Když jedna oblast Vašeho těla má špatný krevní oběh, znamená to, že někde je Váš průtok krve blokován. Vaše tělo nebude schopno dostat dostatečné množství kyslíku a živin, které vyžaduje, a dlouhodobě špatný oběh může vést k závažným zdravotním problémům, včetně cukrovky, vysokého krevního tlaku, vertigo (závratí), krevní sraženiny a kardiovaskulárních nemocí.

  Opravdu, jedním z příznaků cukrovky je i otok chodidel a kotníků v důsledku špatného krevního oběhu. Poškození nervů, problémy s cirkulací a infekce mohou způsobit vážné problémy s nohou u lidí s diabetem. Někdy může poškození nervů deformovat nohy, což způsobí, že se tlakové body změní na puchýře, boláky nebo vředy. Špatná cirkulace může způsobit, že se tato zranění pomalu uzdraví, což někdy vede k amputaci špičky, nohy nebo chodidla.

  Příznaky špatného oběhu zahrnují studené nohy a ruce, bolesti svalů, napětí a křeče, a můžete také cítit necitlivost v důsledku omezeného průtoku krve. Tyto problémy lze zlepšit upravením krevního oběhu v dolních končetinách.

  Lidé, kteří trpí onemocněním periferní tepny, také trpí sníženým průtokem krve do končetin, který obvykle postihuje nohy. Onemocnění periferní arterie je zpravidla způsobeno aterosklerózou, což je tvorba tukových depozit (plaku) v stěnách arterií.

  Z důvodu špatného krevního oběhu, který zůstává bez povšimnutí, se mohou vyvinout vážné poruchy vedoucí ke vzniku křečových žil, poškození ledvin a mrtvice.

 • NÁŠ SLIB

  Váš vztah s námi nekončí zakoupením přístroje CircuPlus. I když je systém CircuPlus navržen tak, aby byl jednoduše ovladatelný a jde o sofistikovaný stroj, jistě oceníte, když budete mít stále možnost naší podpory a rady v případě, že ji budete potřebovat. Proto bychom Vás chtěli ujistit, že náš zákaznický tým společnosti Froothie je Vám vždy k dispozici na telefonu, nebo e-mailu.

  Navíc, jak jsme uvedli výše, můžete využít naše jedinečné, garantované, měsíční bezplatné zkušební období. Pokud nebudete s CircuPlus spokojeni, dejte nám vědět do 30ti dnů od jeho obdržení a my Vám poskytneme vrácení peněz v plné výši, bez podmínek a dotazů.

 • Shrnutí

  CircuPlus je ideální pro každého, kdo chce vést zdravější a aktivnější životní styl, aniž by musel dělat velké ústupky ze svého rušného životního stylu. Je určen každému, kdo si přeje vyvarovat se zdravotním problémům, které by ohrožovaly jeho schopnost zůstat aktivní.

  20-30 minut denně je vše, co potřebujete k tomu, abyste dostali krev do nohou a chdidel, abyste získali dostatek kyslíku a živin v celém těle.

  Snadno použitelný EMS posilovač krevního oběhu je vybaven 99 úrovněmi intenzity, 16 proměnnými EMS křivkami, 60minutovým nastavitelným časovačem a třemi režimy tepelného ohřevu, aby se zajistilo, že bude vyhovovat různým potřebám každého člena v rodině. Přídavné elektrodové podložky umožňují zaměřit se také na další oblasti, než jsou nohy a chodidla, aby se zlepšil celkový krevní oběh. Univerzální napájení kabelem i bateriemi umožňuje získat potřebnou EMS masáž nohou kdekoli potřebujete, aniž byste potřebovali přítomnost elektrické sítě a zástrčky.

  Je to mimořádně snadné, ale přesto pozoruhodně efektivní. Můžete si odpočinout a užít si dobrou show v televizi, nebo přečíst knihu, zatímco CircuPlus revitalizuje vaše krevní buňky!

  Každý přístroj CircuPlus je dodáván s 2letou zárukou poskytovanou dodavatelem a 30ti denní zárukou vrácení peněz bez udání důvodu

"FITNESS PO TISÍCE ROKŮ ZAŽILO MINIMÁLNÍCH ZMĚN; NAPŘÍKLAD VZPÍRÁNÍ SE PROVOZOVALO JIŽ VE STAROVĚKÉM EGYPTĚ A ŘECKÉ SPOLEČNOSTI
NAŠÍM CÍLEM JE ZĚNIT TENTO STATUS QUO DRAMATICKY, S POUŽITÍM VĚDĚCKY PROKÁZANÝCH TECHNOLOGIÍ, JEJICHŽ CÍLEM JE USNADNIT A ZEFEKTIVNIT FITNESS JAK PRO PROFESNÍ SPORTOVCE, TAK I PRO ŠIROKOU VEŘEJNOST "

- Francois Nassif, generální manažer

Powered by

Hrdí operátoři řady spotřebičů Optimum v České republice

PayPal Logo

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 4, 173-181 Rooks Road
  Vermont VIC 3133
  Australia
 • DPH registrační číslo : NL 824103099B01
  Zákaznický servis : [email protected]
  telefonní číslo : 228880081