Kuchyňské spotřebiče vysoké kvality
navržené a sestrojené pro Vás v Austrálii
 
  

100% skutečné ovoce, 97% bez tuku, bez glutenu, bez želatiny, plné probiotik a antioxidantů. Ovoce Froothie je samostatně bleskově zmražené, což znamená, že bylo zamraženo v době, kdy bylo nejčerstvější a neplavalo v sirupu plném cukru. Je také hlavní přísadou – ve vašem smoothie získáte nejméně 1,5 hrnku ovoce!

Všechno tohle ovoce zabezpečí, že nejenže se přiblížíte denní doporučené dávce ovoce (2 hrnky denně), ale také získáte HODNĚ vlákniny (alespoň 8 gramů). A jsme přesvědčení, že o pozitivních účincích vlákniny všichni dobře víme nejen z krabic od ovesné kaše a vloček – jenom pro připomenutí však můžeme říct, že vás mohou chránit před rakovinou a srdečními nemoci!

Ovoce však není jedinou složkou smoothie, nebo jo? Jedinou další složkou našich smoothies jsou jogurtové tyčinky… 97% bez obsahu tuku, bez glutenu a bez želatiny!

Přijďte a vyzkoušejte naše smoothies a dopřejte svému tělu příznivé zdravotní účinky, zatímco vy si budete pochutnávat na nejchutnějším smoothie ve vašem životě… ZARUČENĚ!
Hrdí operátoři řady spotřebičů Optimum v České republice

PayPal Logo

contact info

  • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
    Unit 4, 173-181 Rooks Road
    Vermont VIC 3133
    Australia
  • DPH registrační číslo : NL 824103099B01
    Zákaznický servis : [email protected]

INSTAGRAM