Kuchyňské spotřebiče vysoké kvality
navržené a sestrojené pro Vás v Austrálii
 
  

Informace o společnosti Froothie

 

 


Froothie – distributor výrobků Optimum©

Dobrodružství společnosti Froothie začalo v podobě malé australské společnosti, která se zaobírala propagací a dodáváním zdravého ovoce, zeleniny a výbavy do kaváren a džusových barů, přičemž je podporovala v propagaci zdravějších nápojů zvaných „Froothie“ – narážka na „Smoothie“.

Následně se tato malá myšlenka brzo rozvinula do podoby posedlosti propagacízdravějšího stravování, ne pouze příležitostně. Po krátké době byly rozvinuty silné vztahy včetně strategického exkluzivního partnerství s globálně uznávanou společností zabývající se výrobou mixérů a odšťavňovačů – společností Optimum Appliances s cílem propagovat zdravé stravování a pití v každé domácnosti.

V současnosti je naše mise jednoduchá a jasná: Pomáhat lidem vést zdravější životní styl při současné propagaci naši exkluzivní řady výrobku Optimum. Naše znalosti a informace ohledně zdravého životního stylu sdílíme prostřednictvím pracovních dílen (neboli workshopů), videí v síti YouTube, našeho nového blogu, různých sdělovacích prostředků a strategických partnerů v Austrálii i zahraničí.


Nová řada výrobků Optimum Appliances www.optimum-apliances.com

Mixéry australské společnosti Optimum© jsou považovány za jedny z předních světových značek v oblasti odolných vysokorychlostních mixérů pro domácí i komerční použití. Mixér Optimum 9400 si získal světovou chválu mezi kuchaři a milovníky jídla jako vysoce kvalitní výrobek nejen pro přípravu smoothies a džusů, ale také jako skvělý nástroj nabízející funkce, jako jsou třeba ohřívání, mražení, míchaní těsta, mletí, sekání, krájení, mixovaní a další.

Rada odšťavňovačů pro odšťavňování lisováním za studena od australské společnosti Optimum následně dosáhla obdobný úspěch na celém světě díky své kvalitě a svému výkonu. Odšťavňovač Optimum 400 byl ohodnocen časopisem T3 Magazine jako nejlepší ve Spojeném království a nový odšťavňovač Optimum 600 je patentovaným pomalým odšťavňovačem, který přináší revoluci díky odšťavování celého ovoce a zeleniny bez potřeby jejího krájení.


Domácí využití

Úspěch mixérů a odšťavňovačů Optimum v Austrálii a také na celém světě vedl k významnému přesunu zaměření společnosti Froothie na odvětví zdravé stravy v domácnostech, přičemž společnost dosáhla skvělých úspěchů při globální expanzi a zakládání poboček na celém světě. Na všechny spotřebiče se vztahuje jedinečná záruka společnosti Froothie s celonárodními servisními centry a nonstop týmem podpory pro případ jakýchkoliv naléhavých dotazů.

Současný nárůst v oblasti zdravého životního stylu také vedl společnost Froothie k vytvoření vlastního Online obchodu zaměřeného na zdraví. Důvodem, proč společnost Froothie spojila své síly se širokým spektrem pěstovatelů a dodavatelů, je fakt, že naleznout kvalitní syrové (neboli „raw“) organické potraviny a také super-potraviny je hodně obtížné, přičemž cena takových výrobků je také hodně vysoká. Společnost Froothie vám tak nyní pod jednou střechou přináší nejlepší syrové („raw“), organické a výživné potraviny a to navíc za nejnižší ceny – vaše univerzální prodejna pro zdravé stravování!


Komerční využití

Cílem společnosti Froothie Australia je pomáhat kavárnám, džusovým barům a dodávkám nabízejícím smoothies zvýšit prodej jejich koktejlů a šťáv a také přidat do jejich nabídky nové vzrušující a zdravé výrobky.

Zkušenosti našeho týmu v oblasti vytváření ovocných barů – včetně hodně známých franšíz – poskytli společnosti Froothie nedocenitelné zkušenosti, které pomáhají vlastníkům podniků přesazovat a podporovat prodej smoothies a ovocných šťáv.

Společnosti Froothie od svého spuštění zaznamenala mezi kavárnami ohromný úspěch, přičemž kavárny, které smoothies nikdy neprodávali, dosáhli exponenciální nárůst prodeje a džusové bary zase během méně než 5 měsíců více než zdvojnásobili svůj prodej. O tenhle úspěch se postaraly poutavé reklamní materiály společnosti Froothie, lahodné a zdravé smoothies a rostoucí oblíbenost značky Froothie.

Pro získání dalších informací klikněte zde, jestli jste vlastníkem kavárny anebo zde, jestli jste vlastníkem džusového baru.

 

 

Hrdí operátoři řady spotřebičů Optimum v České republice

PayPal Logo

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 4, 173-181 Rooks Road
  Vermont VIC 3133
  Australia
 • DPH registrační číslo : NL 824103099B01
  Zákaznický servis : [email protected]
  telefonní číslo : 228880081

INSTAGRAM